gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook da sayfa nasıl kurulur arkadaşlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Face de sayfa kurmak istiyorum ama bunun nasıl yapıldığını bilmiyorum. Resimli anlatım yapabilecek kimse var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

facebook da sayfa nasıl kurulur arkadaşlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook da çalınan sayfayı geri alma

facebook da çalınan sayfayı geri alma

facebook çalınan sayfamı nasıl geri alırım hangi adımları izlemem gerekiyor birileri ardımcı olsun lütfen face hesabım çalındı :S
  2. Facebook da toplu arkadaş önerme nasıl yapılır?

Facebook da toplu arkadaş önerme nasıl yapılır?

Facebook Toplu Arkadaş Önerme Facebook Toplu Arkadaş Daveti Önerme Facebook Toplu Arkadaş Önerme Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız. Facebook Toplu Arkadaş Önerme
  3. Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Sayfaya Çevirme Facebook Profili Sayfaya Çevirmek Profili Sayfaya Çevirme Facebook kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook profillerini nasıl sayfaya çevirebileceklerini anlatacağız :) Aşağıda Vermiş Olduğumuz adres linki facebook sayfa çevirimi yapacağınız ilk adımdır. Burada çeşitli kategoriler görüyorsunuz. Bunlardan hangisi size uygunsa onu...
  4. Facebook Sayfa Beğenininizi Nasıl Arttıracaksınız?

Facebook Sayfa Beğenininizi Nasıl Arttıracaksınız?

facebook sayfa beğenisi facebppk sayfa beğenisi arttırma Sevgili melekler, facebook sayfanızdaki beğeni sayısını arttırmanın en kolay yolu belli bir miktar para ödeyip reklam yapmak, ancak bu yöntem biraz pahalı bir yöntem. Bunun dışında sayfa beğeni sayısı nasıl arttırılır işte yolları... Öncelikle facebook sayfanızın beğeni sayısını arttırmak istiyorsanız sayfayı güncel tutmanız...
  5. Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Facebookda sayfa silme işlemi nasıldır nasıl yapılır nasıl sayfa siliyoruz arkadaşlarım. Bunu biriniz bana anlatabilirse minnettar olucam lütfen doğru olanı ve 2013 model silme işlemini anlatın çünkü eski faceebokta nasıl silindiği anlatılıyor bağzı sitelerde teşekkürler.

Sayfayı Paylaş