gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır bu konuda bana yardım edecek bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Dürtme Resimli Anlatım

Facebook Dürtme Resimli Anlatım

Facebook Dürtme Resimli Anlatım Facebook Dürtme Tıpkı msn de ki titreşim gönderme gibi bir nevi selam verme yöntemi olan Facebook arkadaş dürtme konusunda mwerak ettiklerinizi bu yazımızda resimli anlatımla sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Facebook Dürtme Facebook da Dürtme : Bir nevi selam vermek anlamınada gelir... Peki bu dürtme işlemi nasıl yapılır : dürtmek istediğiniz arkadaşınızı...
  2. Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır ?

Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır ?

Facebook Kişi Şikayet Et Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır Diyelim facebook üzerinden rahatsız ediliyorsunuz ve işler artık çığırından çıktı melekler, ne yapacaksınız? Tabi ki şikayet edeceksiniz :) Nasıl mı? Buyrun öğrenin :tik: Facebook Şikayet et butonu veya bölümü.Arkadaşlar facebook’ta hoşunuza gitmeyen olaylarla karşılaştığınız zaman facebook “şikayet et” butonunu kullanarak...
  3. facebookta şekiller nasıl yapılır

facebookta şekiller nasıl yapılır

Kızlar selam hepinize, muhtemelen face kullanıyorsunuzdur. Şu facebook şekilleri nasıl yapılıyor, bir gösterseniz çok iyi oklur , sağolun :D
  4. facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

Merhaba kızlar. Almayın dedim dedim en sonu ben de bir face hesabı aldım ama henüz tam çözemedim.Fotoğraf etiketleme işi nasıl yapılıyor?
  5. Facebook Dürtmeleri Nerede?

Facebook Dürtmeleri Nerede?

facebook dürtme, face dürtme, facebook dürtmeleri nasıl görürüm Sevgili melekler, yaptığı yenilik ve güncellemelerle kullanıcılarına hizmet veren Facebook, çok meşhur olan dürtme özelliğini ön plandan arka plana çekti. Pek çok kullanıcının rahatsız olduğu "Dürt" özelliği tamamen kalkmadı ama en azından gözlerden uzak bir yere atıldı. Eğer halen arkadaşlarınızı dürtmek ve sizi...

Sayfayı Paylaş