gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Dürtmeleri Nerede?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook dürtme, face dürtme, facebook dürtmeleri nasıl görürüm
    Sevgili melekler, yaptığı yenilik ve güncellemelerle kullanıcılarına hizmet veren Facebook, çok meşhur olan dürtme özelliğini ön plandan arka plana çekti. Pek çok kullanıcının rahatsız olduğu "Dürt" özelliği tamamen kalkmadı ama en azından gözlerden uzak bir yere atıldı. Eğer halen arkadaşlarınızı dürtmek ve sizi dürtenlere aynı şekilde cevap verme istiyorsanız yapmanız gereken dürtmeyi planladığınız arkadaşınızın profilini ziyaret edin ve kapak fotoğrafındaki açılır menüden Dürt seçeneğini bulun..

face-dürt.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben dürtüyorum ya var orda duruyo :D:D Alttan ikinci :D:D

Ekli Dosyalar:

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Pardon üçüncüymüs :D:D

Facebook Dürtmeleri Nerede? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır bu konuda bana yardım edecek bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  2. Facebook Dürtme Resimli Anlatım

Facebook Dürtme Resimli Anlatım

Facebook Dürtme Resimli Anlatım Facebook Dürtme Tıpkı msn de ki titreşim gönderme gibi bir nevi selam verme yöntemi olan Facebook arkadaş dürtme konusunda mwerak ettiklerinizi bu yazımızda resimli anlatımla sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Facebook Dürtme Facebook da Dürtme : Bir nevi selam vermek anlamınada gelir... Peki bu dürtme işlemi nasıl yapılır : dürtmek istediğiniz arkadaşınızı...
  3. Facebook da Bu Bayanlar Nereye Gidiyor?

Facebook da Bu Bayanlar Nereye Gidiyor?

facebook meme kanseri etkinliği, facebook mesaj etkinliği, facebook tatil etkinliği Sosyal paylaşım ağı facebook da bugünlere bayanların profil sayfalarında falanca ülkeye şu kadar aylığına gidiyorum diye bir ileti dolaşıyor. Herkesin merak etttiği bu etkinlik aslında bayanlar arasında bir nevi dayanışma için.. Meme kanseri için her sene farklı iletileri sayfalarında paylaşan hanımlar meme...
  4. Facebook'ta Dürtme Nasıl Engellenir?

Facebook'ta Dürtme Nasıl Engellenir?

facebookta dürtme, facebokta dürtme engelleme, facebook dürtmeyi nasıl engellerim Sevgili melekler, facebook kullanıcıları için faydalı olacağına inandığımız bir konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Facebook kullanıcılarının en çok rahatsız olduğu konulardan bir tanesi dürtmelerdir. Son yapılan facebook değişikliğine kadar sorunsuz olarak dürtme engelleme yapılabiliyorken artık eliniz...

Sayfayı Paylaş