gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook durum güncelleme olayı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Düneyin facebookta yeni bir özelliğin tanıtımını yaptılar. Durum güncelleme diye bişeydi bu tam olarak ne işe yarıyor arkadaşlarım. Neyin durumunu güncelliyorlar ki ben güncelim zaten :D:D yapan oldumu bana yardım edebilir misiniz ?

facebook durum güncelleme olayı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efektli facebook durumu nasıl yapılır

Efektli facebook durumu nasıl yapılır

facebook facebook'da durum facebook'da durum nasıl efektli yazılır konumuzda.Bu konu bugüne kadar açmaya çalıştığım en çok zamanımı alan konu oldu :utan: hem muzlu lokum yiyip hem konu açmak çok zormuş :D:D konumuza dönüyüm ben , facebook malum 24 saatimizin en az 10 saatini çalıyor,kim ne yapmış kim kimle , yenilikler neler.Daha önce facebook'da kişiler nasıl engellenir , hesabınız...
  2. facebook ilişki durumu gizleme

facebook ilişki durumu gizleme

ARkadtaşlarım ilişkimi gizlemek istiyorum face de eskiden yapıyordum ama heralde değişmiş. Bana yardımcı olurmusunuz ya gizlemek istiyorum facedeki ilişki durumumu hadi lütfen :)
  3. Facebook Da Durum Beğendirme Hilesi

Facebook Da Durum Beğendirme Hilesi

Facebook Da Durum Beğendirme Hilesi - Facebookda Durum Beğendirme Hilesi hakkında bilgi verir misiniz bana?
  4. Facebook durum beğendirme

Facebook durum beğendirme

Facebookta durum beğendirmesi yapılıyor muş bunu nası yapıyoruz. Sayfa beğendirme hilesi var mı arkadaşlarım ?
  5. Durum Nedir

Durum Nedir

Merhaba,Son regl tarihim 5 kasim gectigimiz cuma kan testini bir hastanede yaptirdim sonuc 17 cikti sonra bugunde baska bir hastanede yaptirdim ondada sonuc 15,63 cikti…bunu nasil yorumlamam gerekir farkli hasraneler oldugundan dolayi cihaz farkliligindan mi demeliyim yoksa hamilelik varsa bile problemli giden birsey mi vardir

Sayfayı Paylaş