gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Duvar Kapatma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Duvar Kapatma nasıl yapılıyor lütfen bu konuda bilgili arkadaşlarım yardımlarını esirgemesin benden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Duvar Kapatma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Duvar Kapatma nasıl olur

Facebook Duvar Kapatma nasıl olur

Facebook Duvar Kapatma nasıl olur, Facebook Duvar Kapatma nasıl yapılır, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvar kapatma konusunda sizlere bilmeniz gerekenleri ve merak ettiğiniz bilgileri aktarıyoruz. Hepimizin profilinde bulunan Duvar uygulaması arkadaşlar arasında herkesin görebileceği yazı yazma alanlarıdır. Eğer profilinizdeki duvara kimsenin yazı yazmasını...
  2. Facebook Duvar Kapatma Yeni

Facebook Duvar Kapatma Yeni

Facebook Duvar Kapatma Facebook Duvar Kapatma 2012 Facebook Duvar Kapatma Yeni Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook'un yeni duvar kapatma yöntemleri hakkında size bilmedikleriniz ve bilmek sitediklerinizi detaylı bir şekilde anlatacağız. Arkadaşlar Herkesin profilinde bulunan Duvar uygulaması arasında herkesin görebileceği yazı yazma alanlarıdır. Eğer profilinizdeki duvara...
  3. Facebook Duvar Kapatma 2012

Facebook Duvar Kapatma 2012

Facebook Duvar Kapatma 2012 hakkında da bilgi verin size yazdığım her konuda yardım ettiniz bunda da yardım edeceğinizi biliyorum. İyi günler:)
  4. Facebook Duvar Yazıları Kapatma

Facebook Duvar Yazıları Kapatma

Facebook Duvar Yazıları Kapatma nasıl oluyor ben Facebook duvar yazılarımı kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağım bulamadım:S
  5. Facebook Kullanıclarına Arkadaş Olmayanlara Duvar Kapatma Bilgileri Burada 2012

Facebook Kullanıclarına Arkadaş Olmayanlara Duvar Kapatma Bilgileri Burada 2012

Facebookta Arkadaşım Olmayanlara Duvarımı Nasıl Gizlerim Facebookta Arkadaş Olmayanlara Duvarı Kapatma 2012 Sevgili melekler, sizler en son paylaştığımız facebook arkadaş ekleme bilgilerinin ardından bu satyfamızda da Facebookta Arkadaşım Olmayanlara Duvarımı Nasıl Gizlerim diy emerak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Facebookta Arkadaş Olmayanlara Duvarı Kapatma 2012...

Sayfayı Paylaş