gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook "Duygu Butonu" Çok Yakında Geliyor!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook duygu butonu, facebook duygu durumu, facebook duygularını paylaşıyorum
    Sevgili melekler, facebook, kullanıcıları için yepyeni bir uygulama getirmeye hazırlanıyor. Artık beğen seçeneği dışında bir seçeneğiniz daha olacak: "Duygularını paylaşıyorum". Facebook mühendislerinden Dan Muriello yeni bir sistem üzerinde çalışıyor. Huffington Post'un haberine göre ‘sympathize’ yani ‘duygularını paylaşıyorum’ butonu ile birlikte artık olumsuz, üzüntü bildiren paylaşımlarda kullanıcılar Beğen butonu ile karşılaşmayacak. Bunun yerine ‘duygularını paylaşıyorum’ butonu ile üzüntüsünü belirtecek ve ayrıca yorum yapmasına da gerek kalmayacak. Bu yeni Facebook uygulaması önümüzdeki yılın ortalarına doğru kullanılmaya başlanabilecek.

facebook.jpg

Facebook "Duygu Butonu" Çok Yakında Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben'den Facebook şarkısı geliyor!

Gülben'den Facebook şarkısı geliyor!

Gülben Ergen, Facebook adlı internet sitesindeki sayfasında amatör besteciler arasında bir yarışma başlattı. Ünlü sanatçı, beğendiği bestenin yeni albümüne yer alacağını belirterek şarkının adını da "facebook" koyacağını açıkladı...
  2. yaka iğneleri..çok cici

yaka iğneleri..çok cici

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çok YakınDA GELİYORUM

Çok YakınDA GELİYORUM

Evimi dizdim geldim ama bilgisayarım bozuldu ve serviste :S En fazla bi haftaya dönücem çokkkk özledim sizleri sizde beni özleyin evimin fotolarıda çok yakında vizyonda :D:DAllaha emanet olun...
  4. Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

facebook beğenmedim butonu, facebook yeni özellikler, facebook butonu, beğenmedim butonu Facebook için yeni bir özellik daha geliyor. Henizin bildiği gibi paylaşımların altın da bulunan beğendim butonuna alternatif seçenek olarak beğenmedim butonu yoktu. Talebin çok fazla olması nedeni ile beğenmedim butonunu da ekleme kararı alan yetkiler yakın bir zaman da bunu gerçekleştirmek için...
  5. Facebook hello uygulaması yakında geliyor

Facebook hello uygulaması yakında geliyor

Facebook, Android işletim sistemleri için bir telefon uygulaması olarak kullanılmasını hedeflediği Hello uygulamasının halka açık testlerini yapmaya başladı bile. Google Play’de yer alan Hello uygulaması, Facebook hesaplarına kayıtlı olan telefon numaralarıyla entegre bir telefon rehberi uygulaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Böylece Facebook’un Hello uygulaması üzerinden...

Sayfayı Paylaş