gebe
  1. PI_Kampanya

PI_Kampanya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Facebook - En Mutlu Animiz

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında PI_Kampanya tarafından paylaşıldı.

Ülker Pötibör Çoko “En Mutlu Anımız” Facebook uygulamasına mutlaka bakın! Bir sürü anınız canlanacak! Arkadaşlarınızla paylaştıkça Ülker Pötibör Çoko kutusu kazanma şansınız da artıyor! İşte burada: Ülker | Facebook

Facebook - En Mutlu Animiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anız

Anız

Ekinin biçildikten sonra toprakta kalan köklü sapını görmek ucuzluk ve berekete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Buğday.)
  2. mutluyum...

mutluyum...

bugün benim doğum günümm
  3. aNLa...

aNLa...

Ben seni degil aslinda Belki bu kadar benligimin icinde Ama benim olamamanini sevdim O kadar yakin o kadar candan Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim Sen benim olmadin ki Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim Hep ayni masumluğu Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim Ben hep senin yakinlarinda Ama hiç yaninda olamamayi sevdim Ben seni değil bitanem...
  4. Hayatınızda Yaşadığınız Süpriz, çok mutlu olduğunuz anları paylaşalım

Hayatınızda Yaşadığınız Süpriz, çok mutlu olduğunuz anları paylaşalım

Arkadaşlar hayatımızda ansızın kocamızın, arkadasımızın, cevremizin bize yaptığı sprizler ve hissetiklerimiz, çok mutlu olduğumuz anları paylaşabiliriz.Güzel bir paylaşım olacağına inanıyorum.
  5. Facebooku Ana Sayfa Yapmak için buraya gelin!

Facebooku Ana Sayfa Yapmak için buraya gelin!

Facebooku Ana Sayfa Yapmak Facebook Nasıl Ana Sayfa Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, Facebook zaman tüneli hakkında ki konularımızdan sonra, şimdi de Facebook nasıl anasayfa yapılır diyen arkadaşlarımızı düşündük ve bu yazımızda o arkadaşlarımız için, Facebooku anasayfa yapmak için ilgili tüm bilgileri paylaşıma sunmak istedik:) Facebooku...

Sayfayı Paylaş