gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Eski Görünüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Eski Görünüm - Facebook Eski Görünüme nasıl dönebilirim ben bunu istemiyorum eskisini istiyorum:S

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende eskisini istiyorumm yaaff bilirseniz bana da söleyin:tsk:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Eski Görünüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski geleneklere göre gelin alma!

eski geleneklere göre gelin alma!

gelin alma yöremizdeki gelin alma yöremizde kaynana topuzu oyunları Eskiden yöremizde yapılan düğünlerde geline, beyaz gelinlik ve duvak yerine, gelinin başına beyaz bir çember, beyaz çember altına siyah çember atılırdı. Beline siyah peştembal sarılırdı. Düğün sabahı oğlan tarafı sabahın erken saatinde kızın evine gelir. Bu sırada damat, gelin, damadın bir yakını, geline yakın 1 veya birkaç...
  2. Facebook zaman tünelini eski haline getirme

Facebook zaman tünelini eski haline getirme

Facebook zaman tüneli nasıl kapatılır, kapatma işlemi nasıl yapılır diyen kişilere yararlı olması için ben açıkayalım yha :))))) Facebook Zaman Tüneli Eski Haline Getirme Öncelikle buraya tıklıyoruz açılan sayfada sol menüde zaman tüneli eklentisi var onu seçiyoruz. Çıkan sayfanın sağ üst tarafında Uyguluma Düzenle butonu var orayı tıklıyoruz. Açılan sayfada sol menünün en alt kısmında...
  3. Facebook Eski Gönderileri Silme

Facebook Eski Gönderileri Silme

Facebook Eski Gönderileri Silme - Selam arkadaşlar ben Facebook Eski Gönderileri Silmek istiyorum nasıl yapacağım?
  4. Facebook Eski Profil Görünümüne Nasıl Dönebilirim

Facebook Eski Profil Görünümüne Nasıl Dönebilirim

Facebook Eski Profil Görünümü Facebook Eski Profil Görünümüne Nasıl Dönebilirim Facebook kullanıcılarının huzurunu kaçıran Zaman tünelinden kurtulmak şuan mümkün olmasada, kullanıcıların bir çoğu eski profil görüntüsünü istiyor. Biz de bu konuda bir araştırma yaptık ve dileriz< ki işinize yarar Melek'ler:) İsteyerek veya yanlışlıkla zaman tüneline geçmiş olabilirsiniz, Facebook bu yeni...
  5. Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!

Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!

altan gördüm, altan gördüm hastalığı, vahide gördüm Sevgili melekler, iki yıl önce göğüs kanserine yakalanan ve uygulanan tedaviyle bu illetten klurtulan oyuncu Vahide Perçin'in boşandığı eşi Altan Gördüm de kansere yakalandı. Altan Gördüm'ün sol göz kapağında çıkan et beni görünümlü kiste yapılan ilk tetkikler sonunda deri kanseri teşhisi konuldu. Dün ameliyat edilen Gördüm, şu açıklamayı...

Sayfayı Paylaş