gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Eski Profil Görünümüne Nasıl Dönebilirim

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Facebook Eski Profil Görünümü Facebook Eski Profil Görünümüne Nasıl Dönebilirim

Facebook kullanıcılarının huzurunu kaçıran Zaman tünelinden kurtulmak şuan mümkün olmasada, kullanıcıların bir çoğu eski profil görüntüsünü istiyor. Biz de bu konuda bir araştırma yaptık ve dileriz< ki işinize yarar Melek'ler:) İsteyerek veya yanlışlıkla zaman tüneline geçmiş olabilirsiniz, Facebook bu yeni profil görünümünden eskisine dönebilmek için bir link koymamış. Ama belki bu yöntem işinize yarayabilir;

-Önce facebook hesabımıza giriş yapıyoruz.

-Sonra sağ üst taraftaki hesap menüsünden *Hesap Ayarlarına tıklıyoruz.

-Daha sonra oradan en alttaki *Hesabı dondur seçeneğine tıklıyoruz.

-Size ayrılma nedeninizi soracaktır. Oradan * Diğeri seçiyoruz.

-Ve altınada * ” Eski profil görünümüne geri dönmek istiyorum.” yazıyorsunuz . O bölümü geçtikten sonra gerekli şifre ve doğrulama kodlarını onaylıyoruz ve sonrasında hesabınız dondurulacaktır.

- 5 dakika kadar bi süre bekledikten sonra facebok hesabını açıyorsunuz ve facebook profil görünümünüzün yeni haline döndüğünü göreceksiniz

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben denedim bakalım olcak mı :D:D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    OLMADIIIII :tsk:

4. Hunter

Hunter Forum Okuru

Beyler ben yarın bu siteye bir program yükliyeceğim ve profilinizi eskisi gibi gösterecek ama zaman tünelinden çıkmıyorsunuz sadece eskisi gibi gezinmek istiyenler için yapılmış bi yeniliktir bu.

Facebook Eski Profil Görünümüne Nasıl Dönebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4-6 ayda eski kilonuza dönebilirsiniz

4-6 ayda eski kilonuza dönebilirsiniz

Sağlıklı beslenme fazla kilo almadan gerekli besin ve kaloriyi almak için iyi bir yoldur. Patates cipsleri, soda ve çikolatalar yerine meyva, yoğurt ve şekersiz tahıl yemek gerekli besinleri almak için bir yoldur. İdeal olarak gebeliğin ilk 3 ayında –birinci trimestri dönemi – 1.3 kg ila 3.6 kg ve bundan 1 hafta sonra da 400-450 gr alınmalıdır. En hızlı kilo artışı son 3 ay içerisinde olur....
  2. Facebook İlginç Profil Resimleri

Facebook İlginç Profil Resimleri

Facebook İlginç Profil Resimleri istiyorum kızlar Face de kullanacağım ve çok ilginç olsun istiyorum :D
  3. Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Sayfaya Çevirme Facebook Profili Sayfaya Çevirmek Profili Sayfaya Çevirme Facebook kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook profillerini nasıl sayfaya çevirebileceklerini anlatacağız :) Aşağıda Vermiş Olduğumuz adres linki facebook sayfa çevirimi yapacağınız ilk adımdır. Burada çeşitli kategoriler görüyorsunuz. Bunlardan hangisi size uygunsa onu...
  4. facebook profil resmini nasıl gif yapabilirim bilen var mı?

facebook profil resmini nasıl gif yapabilirim bilen var mı?

Arkadaşlar, facebook sayfamda kullandığım profil resmimi gif yapmak istiyorum ama bu mümkünmü, yapabilirmiyim? Yapabilirsem nasıl yaparım bilen yardımcı olabilir mi?
  5. Facebook Profili nasıl Korunur 2014

Facebook Profili nasıl Korunur 2014

facebook profil koruma, facebook profili koruma hakkında, facebook profili Sevgili melekler, facebook kullananlar için önemli bir konu hakkında bilgi vermek istiyoruz sizlere. Bildiğiniz üzere Graph Search’te yapılan son değişikliklerle profil gizliliğini korumak zorlaştı. Peki ne yapacaksınız? Hemen anlatalım... Cba'nın haberine göre; Facebook’un yaptığı son değişikliklerle birlikte...

Sayfayı Paylaş