gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Facebook Fan Clup

Konu, 'Fan Club' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

facebook fan club [​IMG]

Basta pek icime sinmedi acik konusmak gerekirse ama üye oldugum günden beri delisiyim, ilkokul arkilerimi yillardir görmedigim arkilerimi buldum, güzel güzel testler cözdüm :D:D süper birsey, sade ve sadece tavsiye edebilirimmmmmm.....

Hani nerde Facebook Fanlari?

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Facebook Fan Clup
    burdaaaa:D:DD: evet aynen bende carizmacım daha önce üye olmak istemedim.. sonra üye oldum.. tüm arkadaşlarımı gördüm kim nerde ne yapıyomuş hep öğrendim merak ediyodum açıkçası onca yıl beraber okuduk gezdik tozduk sonra ayrıldık ve 6 yıldır hiç görüşmemiştim.. güzel ve seviyeli kullandıktan sonra bence çok güzle bi yer herkese tavsiye ederim:)

3. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

bende facekoliğim :D pc açık oldkça ordaym walla :D çok matrak

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

helal size:D:D
    eee daha yok mu :D

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Mağlesef bende bir facebookcuyum.. Hernekadar zaman kaybı olarak görsemde ayrılamıyorum facebooktan.. Bir girdimmiiii çıkamıyorum....

Aslında çok güzel bir paylaşım merkezii.. Herkes gerçek isimleri ile kayıt oluyor ve genel anlamda geçmişten ve şuan ki tanıdıgımız çoğu insanı bulabiliyoruz...
    Ben teee denizler aşırı ülkemdekiii tüm eski dostlarımı buldum vee anılarımızıda tazeleyerek birbirimizin hayatlarına yetiştik.. Küçükken daha dogrusu bekarken tanıgım coğu arkadaşım dünya evine girmiş hatta cocukları bile olmuş... 15 yaşlarında en samimi oldugum kankim dediğim arkdasım ben ülkeden ayrıldıktan hemen sonra evlenmiş ve suan 3 cocuk annesi... Facebook sayesinde butun eski arkadaşlarımı buldum vee guzel vakit geçiriyoruzzz....
    Bukadar güzelliğinin yanında bazende çok vakit öldürüyor...

Facebookcuyum facebookcu :)

Facebook listenizde kaç kişi var arkadaşlar ???

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

bende 40 ama dur birini cikardim kaldi 39 :D
    hmm malum bide evli olunca her arkadasini listeye alamiyorsun :D:D:D

7. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Facebook evlilere azcık sakıncalı olabilir !!! özelliklede geçmişte sosyal çevresi çok geniş olanlar !!!!

8. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Uzun süre direnerek en sonunda eşimin de isteğiyle facebook üyesi olanlardanım. Ne kadar gereksiz, ne vakit kaybı derken, çok eski dostlarımı, arkadaşlarımı buldum. Akademik toplulukları gördüm, uluslararası düzeyde bağımlısı olduğum dizileri eşzamanlı seyreden insanlarla dillerimiz farklı olsa da aynı duyguları taşıyabildiğimize tanık oldum. Çok saçma ve gereksiz bir sürü uygulaması var olsa da, yararlı bilgi testleri ve faydalı uygulamaları olduğu da bir gerçek.

Vaktim olduğunda birçok işle uğraşıyorum facebook'ta. :)

9. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

hmm cici-kiz okadar sakincali degil bence, benim esim sosyal cevresi cok genis olan biri, bazi kadinlar eslerinin bu durumumdan kil kapabilir belki ama bence bu cok gereksiz bir sey. Esine güvendikten sonra sacma sapan kiskanclik krizlerine girmiyor insan:D
    Facebook Nemesis adminimin dedigi gibi kismen :D cok faydali, yavas yavas buluyorum arkadaslarimi, ve cok güzel vakit geciriyorum, hem istemedigin kisileride eklemeyebilirsin, kisaca Facebook hayatimin bi parcasi oldu ya:zuha:

11. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hmm çok doğru sölemissin cnm... Wallaa kendi adıma şuanki sevgilim bilee normal arkadaşlarımı kabullenmezken evlendikte sonra kabulleneceğini tahmin edemeyeceğimden öyle demiştim... mesela benim arkadaş cevrem daha cok erkeklerden olusuyor cunku benim tarzım olan şeyler genelde erkeklerin ilgi alanına giriyor bu durumda beni daha cok erkek arkadası edinmeye zorluyor.. şuan 4-5 tane kızarkadasım var ve saymakla bitiremiyeceğim erkek arkadasım.. ben evlendikten sonra facebookum olsaa butun arkadaslarım beni eklemek isteyeektir ve eşimin (gelecekteki:D) bunu nasıl karsılayacagıını bilemediğim için evlilikte sakıncalı oldugunu solemiştim...
    Buarada benimmilgi alanlarım facebook msn ve forum hariç.. futball.. çok güzel oynarım ayıptır sölemesi.. :D
    tekwandoya gidiyorum siyah kuşağım... kendi semtimizde derecelerim var.. yüzme en sevdigim ve eğlenerek yaptıgım bir spor dalı... bilardoya bayılırım kendi evim olursa ilerde ilk yapacgım şey bir bilorda masası almak olacaktır...
    vs vs gibi ilgi alanlarım var...
    Birde facebookcular olaarak size bişe sormk istiyorum..
    facebook son zamanlarda değişimler yapmakta.. siz memnunmusunuz bu değişimlerden acaba ????

12. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

bilardo masasi benimde hayalimda ins hayallerimiz gercek olur birgün :D:D

ya benim pek hosuma gitmedi, yenilikciyimdir ama ne biliym tutmadim bu degisimi :D

13. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bende üyeyim carizmam biliyosun ama mail geldikçe bakıyorum genelde ve yeni fotolar ekliyorum :D:D ama gerçektende arkadaşlarımızı bulma açısından çok harika bir site.....

ŞU FACEBOOK NE ACAYİP ŞEY GEÇENLERDE İLKOKULDA KAYBETTİĞİM SİLGİMİ BULDUM! :huhe:

14. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende facebook koliğim bütün okul arkadaşlarımı öğretmenlerimi buldum iyiki üye olmuşum..

15. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Bende yeniliklere açık birisii olmama rağmen bende sevemedim bir türlü... Bence eski sade hali daha iyi idi..

Face Book un Kaç kullanıcısı var acaba bilen Varmı arkadaşlar..

Facebook Fan Clup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvan severler fan clubu

hayvan severler fan clubu

evet arkadaşlar hayvan severmisiniz. hayvanlar hakkında düşündükleriniz ve kendi yorumlarınızı bekliyorum.
  2. Şebnem Ferah Fan Clup

Şebnem Ferah Fan Clup

ŞξßηξМ Ŧєгคђ- Biyografi 20.yy.'nın 12 Nisan 1972 günü Yalova'da Şebnem isimli kanatsız bir melek gözlerini açtı. Evin en küçük çocuğu olan Şebnem'in müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başladı. Şebnem'in bu ilgisi babasının aldığı küçük keyboardla pekişti. Bu ilgi okul korolarıyla da devam etti. Şebnem Ferah, başarılı bir ilköğrenimin ardından kolej sınavında da başarılı olup Bursa...
  3. sıkılanlar fan clup

sıkılanlar fan clup

evet hanımlar ben bütüün gün evdeyim eşim çalışmama da izin vermiyor çocuğumda yok ve sıkılmak için bol bol vaktim var dantel yapmak örgü örmek istemiyorum nasıl vaktimi geçireceğimi şaşırdım bana bir çare dostlar hadi pratik bilgiler verin bana
  4. keyifliyim fan clup

keyifliyim fan clup

ohhhhh bugün keyifliyim ne güzel bir gün diyosanız melekler buraya bir ugrayın derim keyfiniz daha cok yerine gelsinnnn hadiiiiiiiiiiiiiiiiiii keyifsiz degilizz demii
  5. çırpılar fan clup (=

çırpılar fan clup (=

melekler biz kar_tanesiyle ChatBox da konuşurken ikimizinde bi hayli zyıf olduğunu öğrendik..yani aslında kendi zayıflığımızı biliyodukta birbirimizin zayıf olduğunu bilmiyoduk..ayy karıştı:D neyse o arada fikrim geldi cırpılar fan clup kuralım dedim ve icraata geçtim..çırpılardan kasıt zayıflık..ben mesela 47 kiloyum ama benden daha zayıf biri varkiii ben bu fan clup ı ona ithaf...

Sayfayı Paylaş