gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Felsefik Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Felsefik Sözler facebook Felsefik Sözler 2012

Facebook sayfasında anlamlı felsefik sözler kullanmak isteyen tüm Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz,e bu yazımızda Facebook felsefik sözleri aktarıyoruz arkadaşlarım.

yönetmeyi bilmeyen itaat eder.

ölçülebilen sevgi zavallı bir sevgidir.

bal yiyen arısından gocunmaz

görünen gerçek olsaydı bilime gerek kalmazdı

Herşeyi değiştirebilmek için önce tavrını değiştir.

Ne Delikanlılık BiLektedir, Ne de KaşarLık ETekte... KaşarLık Niyette dir. Delikanlılık Yürekte ..!!

Popüler olduğunuz kadar, karakterli olmaya da çalışsaydınız.. Sadece durumlarınız değil, insanlığınızda beğenilirdi..

ulu çamlar fırtınalı diyarlarda yetişir.

Üstada sormuslar; "Güzele bakmak sevap midir.?" Üstad cevaplamis; Güzele güzel bakmak sevaptir ama güzele çirkin bakmak günahtir

Bazı aşklar, yalnızca ayrılıkları için bile değer…

Bana en ağır olan korku, Allah korkusudur, en ağır pişmanlığım ise, günahlarıma olan pişmalığımdır..

Şeytana ne kızıyorsun ! Bir iyilik yap da o sana kızsın !
    Tolstoy.

Söylediklerinize dikkat edin;Düşüncelere dönüşür...
    Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür...
    Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür...
    Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür...
    Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür...
    Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür...
    Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür...
    (Mahatma Ghandi )

Ey yiğit!
    Yazgıya bahane bulma.
    Yükleme kendi suçunu başkasına.
    Suçunu gör dönüp etrafında kendinin.
    Kendindendir, gölgenden değil çektiklerin.
    Ne yaptın da sana dönüşünü görmedin?
    Ne ektin de ektiğini biçmedin?
    Davranışların ruhundan ve bedeninden doğar.
    Çocuğun gibi sonra gelir eteğinden tutar.
    Mevlana

Facebook Felsefik Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar hakkında ata sözleri ve felsefik sözler..

kadınlar hakkında ata sözleri ve felsefik sözler..

felsefik sözler kadınlar hakkında atasözleri kadın atasözleri kadınlar hakkında komik sözler hakkımda Bir kadin kisik sesle konusuyorsa birsey istiyor demektir.Sesini yükseltiyorsa bilin ki istedigini elde edememistir... -Anonim- Karisi güzel olan adam mutlu olur. Güzel olmayan ise filozof... -Sokrates- Bir erkek ölürken kipirdayan son yeri, kalbidir. Bir kadin ölürken,dili... -George...
  2. 2013 Facebook Yalnızlık Sözleri

2013 Facebook Yalnızlık Sözleri

Bu yazı 2013 facebook yalnızlık sözlerine yer vermektedir. Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılsa yalnızlık olmaz demiş ünlü şair Özdemir Asaf... Bazen her insan yalnız kalmayı tercih eder ve ihtiyaç duyar ama bu bir süre sonra insana acı gelmeye başlar. Kimse yalnız kalmasın diyerek sizlere facebook ta en beğenilen yalnızlık sözlerini paylaşıyorum. Sonsuzluğum beni tanımadı yanlızlığım...
  3. 2013 Facebook Komik Sözler

2013 Facebook Komik Sözler

Bu yazı 2013 Facebookkomik sözlere yer vermektedir. Bazen hayata karşı espirili şekilde yaklaşmak lazım. Eğer herşeyi kafaya takıp üzülürsek kendimize olan gücümüzü ve özgüvenimizi kaybederiz. Sağlığınızın herşeyden çok daha önemli olduğunu unutmayarak biraz tebessüm diyorum ve facebook komik sözlere geçiyorum. Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen...
  4. ünlülerden facebook sözleri varmı?

ünlülerden facebook sözleri varmı?

Melekler ben faceme yazmak için yazılar arıyorum ama öyle saçma sapan olmayacak. Mesela ünlülerin söylediği anlamlı sözler olabilir. Varmı böyle sözler listeleseniz..:)
  5. 2014 Facebook Şekilli Sözler

2014 Facebook Şekilli Sözler

2014 facebook sözleri, şekilli sözler, 2014 facebook anlamlı sözler Sosyal paylaşım ağı facebook da paylaşmak için sizlere karizma olacak şekilli sözlerden oluşan en farklı ve beğenilen sözleri, nickleri paylaşıyoruz. Sizde ister kendi sayfanız da yada profiliniz de bu sözlerden beğendiklerini paylaşarak şekilli sözlerle farkınızı gösterin. ♥Vαяѕıη вσş кαlѕıη göηül єνiм νєямєм кiяαуα αlαη...

Sayfayı Paylaş