gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Fotoğrafları Büyüdü

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Fotoğrafları Büyüdü
    Selam millet facebook da resimler değişti biliyorsunuz değil mi bana haberini sunarsanız bende detaylarını bilecemde:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Fotoğrafları Büyüdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Fotoğraf Nasıl Etiketlenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Etiketlenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Etiketlenir lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar etiketlemeyi bilmiyorum.
  2. Facebook Fotoğraf Etiketlemek için

Facebook Fotoğraf Etiketlemek için

Facebook Fotoğraf Nasıl Etiketleniyor Facebook Fotoğraf Etiketlemek Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda "Facebook Fotoğraf Nasıl Etiketlenir?" diyen misafirlerimiz için, Facebook Fotoğraf Etiketlemek için gerekli bilgileri aktarıyoruz. Etiketlemek istediğiniz resmi açtıkdan sonra resmin sol alt tarafında Bu Fotoğrafı Etiketle yazısına tıklayın ardından mouse yardımı...
  3. Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir ben bilmiyorum sizin sayenizde bende öğreneyim
  4. Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme

Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme

Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme Facebook'a Nasıl Kapak Eklenir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda günümüzün en popüler paylaşım sitesi oaln Facebook'a kapak fotoğraf nasıl eklenir hep birlikte öğreniyoruz. Kapak fotoğrafını ekleyeceğiniz alanda aşağıdaki şekilde de gördüğünüz gibi Kapak Ekle kısmından Fotoğraf Ekle'yi seçin. Fotoğrafı seçtikten sonra sağa-sola hareket ettirerek...
  5. Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

bu konu dini kapak resimlerine yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı facebook zaman tüneli profiliniz de kapak resmi olarak dini resimler arıyorsanız sizlere beğeneceğinizi umduğum birbirinden güzel dini kapak fotoğraflarını paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş