gebe
  1. Facebooka giremyen

Facebooka giremyen Forum Okuru

Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Facebooka giremyen tarafından paylaşıldı.

facebook giriş sayfası facebook giriş sayfası açılmıyor Arkadaşlarım benim evdeki bilgisayardan o kadar deniyorum olmuyor bir türlü bu facebook giriş sayfasını açamıyorum. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Size önerebileceklerimiz;

* Sitede düzenleme yapılıyor olabilir.1-2 gün sabredin.Malum kalabalık bir üye topluluğu var ve her geçen gün bu sayı artıyor.

* Eklenen içerikler ve videolar sebebiyle sitede sorun olabilir,o kadar ağırlığı kaldıramayabilir.Hata vermesi doğaldır.Biraz bekleyin,sonra tekrar deneyin.

* Tarayıcınızı değiştirip öyle deneyin.

* Geçmişi ve çerezleri temizleyin.

* Güvenlik programınız engelliyor olabilir,ayarlarını kontrol edin.

3. hüsnü

hüsnü Forum Okuru

facebok hesabımı açamıyorum bana yardımcı olurmusunuz

4. muhammet

muhammet Forum Okuru

Benim Adım muhammer diye facebook kom çalışmıyor neden ne ?

5. botan

botan Forum Okuru

[​IMG] kendi pc'm den faceye girincehep böyle oluyor nasıl düzeltirim ??

Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hotmail giriş sayfası aç

Hotmail giriş sayfası aç

hotmail giriş hotmail aç msn aç giriş oturum hotmailcom Oturum Aç, Oturum Aç Hotmail, Oturum Aç Msn, Oturum Aç Kaydol, Oturum Aç Mesenger, Oturum Aç ve Konuş, Oturum Aç Windows Live, Oturum Aç İndir hesabı için nasıl mail hesabı alabilirim bu konumuzda sizlere anlatıyoruz. hotmail giriş sayfası aç, mail giriş sayfası,hotmail mail okuma, hotmail giriş sayfası, msn giriş sayfası Hotmaile mi...
  2. Twitter Giriş Sayfası Tivıtır

Twitter Giriş Sayfası Tivıtır

tivitır giriş twitter giriş twıtter tivıtır twitter sayfası Twitter Giriş, Tivitır Giriş Üye Ol, Twitter Türkçe Giriş, sayfası hakkında bilgiler Merhaba meleklerim Twiter giriş sayfasını bilmeyenlerin çoğunlukta olduğunu düşünerek bu hususta sizlere yardımcı olmayı istiyorum. Hemen aşağıya twiter giriş sayfasının linkini ekliyorum hadi yine iyisiniz :D:D :çapkın: Resme tıklamanız yeterli :D:D
  3. Facebook açılmıyor kızlar neden sebep nedir

Facebook açılmıyor kızlar neden sebep nedir

Ya kızlar dün facebook'a girmek istedim ama açılmıyor neden açılmıyor bir bilginiz var mı bendemi sorun var acaba kontrol edermisiniz sizde açılıyor mu diye
  4. google chromeda giriş sayfası değişmiyor ne yapmalıyım

google chromeda giriş sayfası değişmiyor ne yapmalıyım

Selamlar herkese, google chrome açıyorum ve ne kadar uğraşırsam uğraşayım giriş sayfasını değiştiremiyorum ne yapmama lazım yardım edin
  5. Twitter  youtube ve facebooka neden giriş yapılamıyor ?

Twitter youtube ve facebooka neden giriş yapılamıyor ?

Facebook, Twitter ve Youtube'a erişim yasaklandı mı? Sosyal medya siteleri neden açılmıyor? Öğlen müzik dinlerken aniden youtube kesintiye uğradı ve sayfa görüntülemede hata veriyor.Sosyal paylaşım siteleri olan twitter ve facebooka da erişim sağlanamıyor peki ama neden ?İşte ayrıntılar Bugün Türkiye’de pek çok kullanıcı İnternet’in en çok kullanılan 3 sitesine girmekte zorluk çekiyor....

Sayfayı Paylaş