gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin bana arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

inprivate ayarlarını kontrol edin. büyük ihtimal ile facebook.com sayfa yapısını ads scripti olarak görüyordur.bunu yapmak için tarayıcının alt statüsündeki korumalı mod filan yazan bir yer var orada ayarlara tıklayın facebook.com yazıyorsa orada onu seç ve alttaki izin ver seçeneğini tıklayın

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hotmail Giriş Yapamıyorum Çözümü Varmı Diyenlere

Hotmail Giriş Yapamıyorum Çözümü Varmı Diyenlere

Hotmait hesabınıza giremiyormusunuz, Giriş yapmak mı istiyorsunuz. O zaman bu durumun çözümünü sizlere anlatalım arkadaşlarım. Eğer aldığınız hata sonucunda Windows Live Hotmail hesabınıza giriş yapamıyorsanız büyük ihtimalle Windows Live Hotmail sunucu bakımı sırasında karşılaşacakları değişik sorunlar yada Hotmail sunucusu ile ilgili geçici bir problem hakkında müşterilere bilgi verir....
  2. facebook sohbet açılmıyor hata veriyor sohbet sorunu hakkında

facebook sohbet açılmıyor hata veriyor sohbet sorunu hakkında

facebook sohbet açılmıyor bir türlü sürekli hata veriyor bu sorunu başka yaşayanlar var mı geçici birşey mi bu arkadaşlar ?
  3. Facebooka Bağlanamıylorum giremiyorum hata veriyor diyorsanız

Facebooka Bağlanamıylorum giremiyorum hata veriyor diyorsanız

Face'ye bağlanamıyor ve hata mesajları alıyorsanız meleklerim bu hata mesajlarını ve çözüm şekillerini sizlere vermek istiyoruz. Hata No: 600 Hata Mesajı: An operation is pending. Çözüm: 1- Bilgisayarı yeniden başlatın. 2- Modemi kullanabilecek programları kapatın. 3- Ctrl + Alt + Del ile RNAAPP çalışıyor ise görevini sonlandırın. Hata No: 601 Hata Mesajı: The port handle is invalid. Çözüm:...
  4. Facebook Giriş - Face Giriş

Facebook Giriş - Face Giriş

belki faydalanacak arkadaşlar olabilir:Facebook Giriş - Face Giriş izle - Curcuna.com
  5. facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

Facebookta sohbet bölümünü kullanırken hata veriyor ve kullanamıyorum. Ne yapmam lazım tam da lazımdı yani :S

Sayfayı Paylaş