Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor ne yapabilirim bana yardım edecek kişiler var mı aranızda lütfen yardıma ihtiyacım var:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, ses ayarlarınızda mikrofonunuz kapalı olabilir, denetleyin ve olmazsa bize geri dönün.

3. lale gerigöz

lale gerigöz Forum Okuru

olmuo

Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. SeS.....

Kar yağıyordu.Şehir biran da-şehiri sehir yapan objeler bir kar kütlesiyle örtüldüğü için-bir dağa benzemişti.Mutluydum.Hep gitmek istediğim yer birden bire bahçeme gelmişti.Sorunsuz geçen bir gecenin ardından bahçeye çıkıp kara doya doya dokunuşum şimdi bile çok net bir şekilde aklımda.Hafızam beni yanıltmıyor ise,başımdan şöyle bir olay geçmişti o gün... Aslında pek ilginç bir olay...
  2. Kaddafi Gelmiyor

İstanbul’da 18-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek Türkiye-Afrika İşbirliği Zirvesi’ne, gittiği her yere özel bedevi çadırı ve devesini götüren Libya Devlet Başkanı Muammer Kaddafi katılmayacak. Ancak zirveye katılması kesinleşen soykırım suçlusu Sudan Devlet Başkanı Ömer El Beşir nedeniyle Türkiye’nin uluslararası boyutta tepki almasından endişe ediliyor. Devesine çare...
  3. facebook şifremi unuttum mail gelmiyor

kızlar ya ben facebook şifremi unuttum giremiyorum da. Mail gelmiyor ne yapmam gerekiyor
  4. ses

sesin bir eneji türü olduğnu nasıl anlaız?
  5. bilgisayarı açınca hoparlörden ses gelmiyor yardım

Selam. Bilgisayarımı açınca hoparlörden ses gelmiyor neden acaba yardım edin :S

Sayfayı Paylaş