Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor ne yapabilirim bana yardım edecek kişiler var mı aranızda lütfen yardıma ihtiyacım var:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, ses ayarlarınızda mikrofonunuz kapalı olabilir, denetleyin ve olmazsa bize geri dönün.

3. lale gerigöz

lale gerigöz Forum Okuru

olmuo

Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Görüntülü konuşmanın bedeli ne??

Telekom'un yeni hizmeti Videofon abonelerine ücretsiz dağıtılacak peki ne kadar fatura ödenecek? Türk Telelekom’un yeni hizmeti hakkında herşey TÜRK Telekom’un bu hafta içinde abone kaydına başlayacağı Videofon uygulamasında, abonelere dağıtılacak olan telefon, sadece görüntü iletişimi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda internette sörfe ve e- posta göndermeye de imkan tanıyor. Abonelik...
  2. Konuşma Gelişimi, Basamakları ve Konuşma Bozuklukları

İnsanlar arasında iletişimi sağlayan ve yalnızca insan türüne özgü olan en önemli araç konuşma eylemidir. Düşünceler ses denilen sembollere dönüştürülerek konuşma aracılığı ile iletilir. Bu beceri de vücutta uyumlu çalışan birçok sistemin kontrolü altındadır. Konuşma davranışı ve temelde konuşmanın temel birimi olan sesin çıkarılması insan vücudundaki pek çok organı içeren karmaşık bir...
  3. Kaddafi Gelmiyor

İstanbul’da 18-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek Türkiye-Afrika İşbirliği Zirvesi’ne, gittiği her yere özel bedevi çadırı ve devesini götüren Libya Devlet Başkanı Muammer Kaddafi katılmayacak. Ancak zirveye katılması kesinleşen soykırım suçlusu Sudan Devlet Başkanı Ömer El Beşir nedeniyle Türkiye’nin uluslararası boyutta tepki almasından endişe ediliyor. Devesine çare...
  4. Facebook Nedir? Facebook'a Nasıl Üye olunur?

facebooka üye olmak için uygun değilsin fesbook nedir facebook a üye olmak için uygun değilsin fesbook aç üyelik Facebook son günlerde çokça kullanılan web sitelerinden bir tanesi. Ülkemizdeki bir çok insanın feysbuk diye adlandırdığı sitede yapabileceğiniz şeyler çok fazla, normal sosyal ağlardan farklı olarak arkadaşlarınızla çeşitli uygulamaları (application) paylaşabiliyorsunuz....
  5. Kar görüntülü perde modeli

Sizlere oldukça değişik ve odanızın havasını değiştirecek bir perde modelini paylaşmak istiyorum.Eğer farklı hobilere merakınız varsa ve bu hobilerinizi özellikle ev dekorasyonlarında daha çok kullanıyorsanız işte size kar görüntüsü veren perde modeli.Artık nerede ve hangi odanızda kullanacağınız size kalmış birşey=)
  6. Kar Görüntülü Perdeler

ev dekorasyonu görüntülü Yine süper bi fikir sunuyorum sizlere.Evde yapıp cam yatak odası kapı istediğiniz yerde kullanabileceğiniz perde modeli.Aslında bunların hazırıda bulunmakta ama yapmak sizce daha eğlenceli olmaz mı? Beyaz yapışkanlı kağıt ve ince kurdelalarla yapabileceğiniz harika bir dekor.Eğer yuvarlak kesilmiş kağıtlar bulamazsanız kendinizde...
  7. Facebookta Görüntülü Konuşun!

facebook sohbeti eskiye döndürme facebook, görüntülü konuşma, nasıl olacak, ne yapmak lazım, ayrıntılar, ile ilgili bilgiler burada melekler Dünyanın en popüler sosyal paylaşım ağlarından "Facebook", görüntülü konuşma imkanı sağlayan "video araması" ve çok kişiyle aynı sayfada sohbet imkanı veren "grup sohbeti" uygulamalarını başlattı melekler :) Şimdi...
  8. facebook şifremi unuttum mail gelmiyor

kızlar ya ben facebook şifremi unuttum giremiyorum da. Mail gelmiyor ne yapmam gerekiyor
  9. facebook a kaydol facebook üye ol

facebook a kaydol facebook üye ol Merhaba millet facebooka nasıl kayıt olacam acaba siz nasıl üye oldunuz lütfen acil cevap yazın yardım edin.
  10. Abdest Nasıl Alınır (Görüntülü)

bayanlar için abdest nasıl alınır ,bayanlar için abdest alma nasıl olur ,kadınlar nasıl abdest almalı,abdest nasıl alınır,abdest almak,namaz için abdest alma,bayanlar namaz için nasıl abdest almalı,görüntülerle abdest alma,resimli anlatım abdest alma Abdest Nasıl Alınır Bayan EN DOĞRU ABDEST NASIL ALINIR TIKLA ÖĞREN Mümkünse kıbleye karşı oturulur. "Niyet ettim Allah rızası için...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kameralı sohbette ses gitmiyor