gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook grape search için 18 yaş sınırı mı var?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Grape search arama motorunda 18 yaş sınırımı var?Nasıl kullanılacak anlayamadım..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook'un geçtiğimiz günlerde uygulamaya koyduğu yeni arama motoru Graph Searc'e sınırlama getirildi. Sınırlama kapsamında Graph search kullanıcıları 18 yaş altı kullanıcıların yerini bulamayacak.
    Graph search'te örneğin arkadaşlarınız arasında arama yaparken "30 yaş üsüt kedi besleyen arkadaşlarım" diyebiliyorsunuz. Bunu 18 yaş altı için yapamayacaksınız.

Bu önlemin sebei ise 13-17 yaş arası Facebook kullanıcıları hakkında özel bilgilerin saklanması...

facebook grape search için 18 yaş sınırı mı var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook hesabınız var mı ?

facebook hesabınız var mı ?

evet canlarr bakalım kimlerin facebook hesabıı varmış :ehi:
  2. yaş pasta için şeker hamuru nasıl yapılır bilen var mı

yaş pasta için şeker hamuru nasıl yapılır bilen var mı

Eşimin doğumgünü ve ona sürpriz yapmak istiyorum acaba yaş pasta için şeker hamuru nasıl yapılır, pastasını evde yapacağım da :D:D
  3. altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

Fazla kilolarımdan şikayetçiyim ve altın çilek hapı kullanmaya karar verdim .Yalnız yaş sınırı var mı bu hapı içmek için merak ettim ?
  4. Tüp bebek uygulamasında yaş sınırı var mıdır?

Tüp bebek uygulamasında yaş sınırı var mıdır?

tüp bebek tedavisi ve yaş sınırı,tüp bebek tedavisinde yaş sınırı kaç olmalı,kadının yaşı tüp bebek başarısını etkilermi,tüp bebek tedavisinde kadının yaşı hakkında bilgiler Kadın adetinin 3. gününde yapılan hormon testleri ve ultrasonografide görülen yumurtalık kapasitesi yumurtalık fonksiyonlarının uygun olduğunu gösterir ise 45 yaşına kadar tüp bebek işlemi uygulanabilmektedir....
  5. Solaryuma 18 yaş sınırı getirildi !

Solaryuma 18 yaş sınırı getirildi !

solaryuma yaş sınırı,18 yaşında küçükler solaryuma giremez,bakanlıktan solaryuma yaş sınırı,kaç yaşındakiler solaryuma girebilir Sağlık Bakanlığı, 18 yaş altındakilerin solaryuma girmesini yasaklayan, yetişkinlerin de zararları konusunda yazılı onayları alındıktan sonra kullanmalarını öngören yönetmelik üzerinde çalışıyor. Yönetmeliğin yılbaşından sonra yürürlüğe girmesi planlanıyor....

Sayfayı Paylaş