gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook graph search nasıl kayıt yaptırabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler merhabalar. Facenin yeni özelliği graph search nasıl kayıt olacağım, bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Daha dün başlamış sanırım bu uygulama..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook uzun süredir beklenen haberi verdi ve arama motoru Bing ile ortaklaşa geliştirdiği Graph Search yani sosyal ağ arama özelliğini devreye soktu.
    Şimdilik sadece İngilizce kullanılıcıların hizmetine sunulan Graph Search yakında tüm Facebook kullanıcılarına da sunulacak. Graph Search ile Facebook kullanıcıları onların sosyal ağlarında yer alan kişileri resimleri, yerleri ve diğer ilginç şeyleri arayabilecek.

Graph Search’ün ilk versiyonu dört temel alan üzerine odaklanıyor: kişiler, fotoğraflar, yerler ve ilgi alanları. Örneğin "İstanbul'da Tarkan dinleyen" diye bir arama yaptığınızda arkadaş listenizde olup da İstanbul'da yaşayan ve Tarkan dinleyen arkadaşlarınız sonuçlarda çıkacak.

Şimdilik Beta sürümde olan Graph Search'i ilk deneyenler arasında olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt olabilirsiniz:

https://www.facebook.com/about/graphsearch#signup

Facebook graph search nasıl kayıt yaptırabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook kayıt olmak istiyorum

facebook kayıt olmak istiyorum

facebook kaydolmak istiyorum facebooka kaydolmak istiyorum facebook kayıt olmak istiyorum fakat herseferinde mesene olmuyor neyapmalıyım NAGİHAN
  2. Google custom search nasıl kaldırılır ( mozilla )

Google custom search nasıl kaldırılır ( mozilla )

Mozilla üzerinden sağ bölümde arama yaptığınızda google custom searc gibi saçma bişey gelebilir bunu kaldırmak için öncelikle. switching back to google from google custom search • mozillaZine Forums linkine giriş yapınız ve hemen sayfada üste bulunan Goole No İnstant yazan yere tıklayın okey deyin. Daha sonra Bu pencereden arama motorlarını yönet diyerek diğer google yi kaldırıp...
  3. TVYO Nasıl Kayıt Olacağım ?

TVYO Nasıl Kayıt Olacağım ?

Bu konu; tvyo kayıt olma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TVYO bildiğiniz üzere tablet bilgisayarlardan cep telefonlarına kadar ücretsiz canlı televizyon izleme platformu. Siz de TVYO'ya kayıt olmak istiyorsanız işte detaylar.. TVYO'ya kayıt olmak için TVYO ana sayfasına gidin ve kayıt ol butonunu tıklayın. Ardından bilgilerinizi girin ve TVYO'yu kullanmaya başlayın.
  4. facebook grape search için 18 yaş sınırı mı var?

facebook grape search için 18 yaş sınırı mı var?

Selamlar. Grape search arama motorunda 18 yaş sınırımı var?Nasıl kullanılacak anlayamadım..
  5. Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

outlook kayıt olma outlook nasıl kayıt olunur outlook hesabı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi msn ve hotmail artık tarih oldu. Msn yerine Skype, hotmail yerine de artık outlook kullanıyoruz. Bu sayfamızda da kendine yeni bir outlook hesabı almak isteyenlere bunu nasıl yapacaklarını anlatacağız.. BURAYA tıklayın. Açılan sayfada sizden Microsoft hesabınız sorulaca. Microsoft hesabı daha...

Sayfayı Paylaş