gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Facebook haberleri ayağınıza getiriyor !

Konu, 'Meleko Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

download.jpg Sosyal medya devi Facebook haber yayın uygulaması olan Instant Articles’i kullanıcıların kullanımına sundu. Google’ın News Google uygulamasına rakip olması beklenen bu uygulamada Facebook’un amacı medya kuruluşları tarafından durum paylaşımı olarak listelenen içeriklerin açılmasının uzun sürmesinin okuyucu kayıplarına neden olması engellemek.

İnstant Articles uygulaması şimdilik New York Times, National Geographic, BuzzFeed, NBC, The Atlantic, The Guardian, BBC News, Spiegel ve Bild gibi haber sitelerinin paylaştığı içerikleri yayınlarken ileriki aşamalarda diğer haber kaynaklarının da yer alacağı belirtiliyor. İOS cihazlar tarafından kullanılabilen uygulamanın diğer işletim sistemli telefonların önümüzdeki haftadan itibaren bu uygulamayı kullanması bekleniyor. Ayrıca Instant Articles uygulamasının kısa sürede ülkemize gelmesi bekleniyor.

Facebook haberleri ayağınıza getiriyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suçlama ayrılığı getiriyor!

Suçlama ayrılığı getiriyor!

Suçlayıcı tavırlar evlilik kurumuna ciddi ölçüde zarar veriyor, uzmanlar eşlere 'birbirinizi yargılamayın' uyarısında bulunuyor. Evlilkte mutlu olmanın temel prensiplerini açıklayan Dr. Cem Keçe, çiftlere, 'Emir cümlesi kullanmayın, yargılayıcı ve suçlayıcı olmayın, rolleri paylaşın, iletişime ve karşılıklı anlayışa önem verin,...
  2. İşyerinde stres menopoz getiriyor

İşyerinde stres menopoz getiriyor

Çalışma saatleri uzun olan ve stresli işlerde çalışan kadınların menopoza ortalama bir yaş erken girdiği belirlendi. Fransa'daki Versailles Üniversitesi'nin 50 yaşın üzerindeki 1500 kadın üzerinde yaptığı araştırmada, haftalık çalışma saatleri 48 saatin üzerinde olan ve iş yerinde stres yaşayan kadınların doğurgan dönemlerinin daha erken sona erdiği bulundu. Bu kadınların, ortalama menopoz...
  3. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  4. Işlerinin başına onu getiriyor!

Işlerinin başına onu getiriyor!

ALİŞAN, ASKERLİK GÖREVİNİ YENİ TAMAMLAYAN KARDEŞİ SELÇUK'U İŞLERİNİN BAŞINA GEÇİRDİĞİNİ AÇIKLADI. 'Bu zamanda güvenecek insan bulmak zor. Kardeşimin işlerimde bana büyük yardımı dokunacak' diyen ünlü şarkıcı, evlilikle ilgili bir soruya da şu yanıtı verdi: 'Evlenmeyi henüz düşünmüyorum. Zaten sırayı da kardeşim Selçuk'a bıraktım. Kendisine şu sıralar kız bakıyoruz. O evlendikten sonra sıra...
  5. Ayakkabı dünyasından ayak sağlığı ve moda hakkında haberler

Ayakkabı dünyasından ayak sağlığı ve moda hakkında haberler

Ayakkabı deyip geçmeyin! Ayak sağlığı, doğru ayakkabı seçimiyle başlıyor.. Ayakkabı Dünyası Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Akbacakoğlu, “Ayak sağlığının doğru ve kaliteli ayakkabı seçiminden başladığını göz önünde bulundurarak, böylesine özen isteyen bir işte maksimum hassaslık göstermek gerekir” dedi. Fatih Akbacakoğlu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, insanlık tarihinin en eski...

Sayfayı Paylaş