gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kime sorsam face hesabı var, artık msn tarih oldu. Ben de facebook hesabı istiyorum nasıl açacam bilgi verin lütfen melekler......

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Facebooka Üye Olmak İsitoyrsanız Önce Burayı TIKLAYIN.Facebook Üyelik Çıkan Sayfada Sağ Üst Köşede Ad Soyad E posta Adresi İki Kez Giriyoruz Şifre Cinsiyet ve Doğum Günü Girdikten Sonra Kaydol Butonuna Basiyoruz.Bundan Sonra Yapmanız Gereken E posta Adresinize Gelen Facebook Üyeliğinizi Aktifleştirmek.

Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar bana yardım edermisiniz

Kızlar bana yardım edermisiniz

ben bir şirkette işe başladım amacım demo almak yani bir ürünümüz var aileleri arıyoruz ve bu ürünümüzü ailelere tanıtıyoruz eğer eve davet edilirsek bu demek demo aldık kızlar benim demo almam gerek 1 hafta deneme süresi var bana yardım edin ürünü satın alamnıza gerek yok sadece aile ortamında eş çokuk olacak konu komşu olmayacak ücretsiz bir tanıtım yapıyoruz evinizide ücretsiz...
  2. bana yardım edermisiniz

bana yardım edermisiniz

adminlerim moda güncel bölümüne 2 defa tığ işi elbiseler adlı konu ekledim ama ikiside silindi sebebini öğrenebilirmiyim yasak bi konumu konu tekrarımı anlamadım yanii :S
  3. Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :) Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin. Hesap oluştur kısmına tıklayın. Çıkan ekranda doldurmanız gereken...
  4. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  5. Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

Geçenlerde kapattığım facebook hesabımı geri açmak istiyorum ama nasıl yapacağım konusunda bilgi sahibi değilim, bu konuda bana yardım edebilecek kimse var mı?

Sayfayı Paylaş