Facebook Hesabı Nasıl Açılır | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma ,facebook hesap dondurma konularının da varolduğunu söyledikten sonra konumuza geçiyoruz melekler :)

BURADA Kİ LİNKTEN istenen bilgileri girdikten sonra kaydol tuşuna basın.Facebook e-posta hesabınıza bir mail gönderecek.Bu mailde yer alan onay bağlantısına tıkladığınızda facebook hesabınızı açmış olacaksınız.Bundan sonra facebook sayfanızdan profil bilgilerinizi isterseniz girebilir ve gerekli ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Facebook Hesabı Nasıl Açılır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :) Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin. Hesap oluştur kısmına tıklayın. Çıkan ekranda doldurmanız gereken...
  2. Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

Geçenlerde kapattığım facebook hesabımı geri açmak istiyorum ama nasıl yapacağım konusunda bilgi sahibi değilim, bu konuda bana yardım edebilecek kimse var mı?
  3. Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Kime sorsam face hesabı var, artık msn tarih oldu. Ben de facebook hesabı istiyorum nasıl açacam bilgi verin lütfen melekler......
  4. Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?
  5. facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

Merhaba.Facebook hesabımı yurtdışına gitmem sebebiyle bir süreliğine dondurmak istiyorum çünkü hiç ilgilenmeye fırsatım olmayacak.Acaba dondurma işlemini nasıl yaparım?

Sayfayı Paylaş