gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Facebook hesabımı yurtdışına gitmem sebebiyle bir süreliğine dondurmak istiyorum çünkü hiç ilgilenmeye fırsatım olmayacak.Acaba dondurma işlemini nasıl yaparım?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook hesabınıza giriş yapın ve sağ üst kısımda yer alan Hesap kısmına tıklayayın hesap kısmına giriş yapın.
    Karşınıza aşağı doğru açılan bir menü açılacak. Açılan bu menüde Hesap Ayarları sekmesine tıklayın.Açılan bu sayfada Hesabı Dondur sekmesine tıklayın.

Facebook hesabınızı donduracağınız sayfaya ulaşmış oluyorsunuz. Burada dondur butonuna tıklayın. Dondur seçeneğine tıkladığınızda size Facebook hesabınızı kapatma nedeni soruluyor. Daha sonra Açılan seçeneklerden birini işaretleyin.Hesabımı Dondur kısmına tıklayın hesabınızı dondurun...

facebook hesabımı nasıl dondurabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  2. Facebook Hesabı Tamamen Nasıl Silinir ?

Facebook Hesabı Tamamen Nasıl Silinir ?

Facebook Hesabını Silme Facebook Hesabını Tamamen Kapatma Sevgili melekler, en sık kullanılan sosyal paylaşım ağlarının başında gelen facebook hesabı oluşturma hakkında sizlere pek çok kez bilgiler verdik. Bu sayfamızda ise artık facebook hesabı kullanmak istemeyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Facebook Hesabını Tamamen Kapatma nasıl oluyor anlatıyoruz.. - Facebook hesap...
  3. Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?
  4. Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur 2014

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur 2014

facebook hesabı dondurma 2014 face hesap dondurma 2014 Sevgili melekler, face hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız dondurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit. Dilediğiniz zaman dondurabileceğiniz face hesabınızı yeniden şifreniz ve isminizle açabilirsiniz. Şimdi geçelim bilgilere... Facebook sayfanızı dondurmak için Facebook sayfanıza giriş yapın Hesap...
  5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş