gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Facebook hesabını dondurmak nasıl yapılıyor 2012

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2012 facebook hesabını dondurma facebook hesabı nasıl dondurulur facede hesap dondurma 2012

Facebookta yeni düzenlemeden sonra hesabınızı nasıl donduracağınızı bilmiyorsanız hemen anlatalım. Anasayfanın hemen yanında bulunan küçük işarete tıklayıp "Hesap Ayarları" nı seçin, Açılan pencerede sol menüde "Güvenlik" bölümüne tıklayın. Sayfanın altında "Hesabını Dondur" yazısına tıklayın. İşte yapmanız gerekenler bunlar.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook hesabını dondurmak nasıl yapılıyor 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  3. facebook hesabım kapatıldı 2011 2012

facebook hesabım kapatıldı 2011 2012

kızlar facebook hesabım kapatıldı bu face hesabımı nasıl açtırırım nasıl açılır, 2011 yılında kapatıldı yani bu yıl ne yapmam gerekiyor nereye mail atacağım yada müracaat edeceğim teşekkürler.
  4. Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?
  5. facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

Merhaba.Facebook hesabımı yurtdışına gitmem sebebiyle bir süreliğine dondurmak istiyorum çünkü hiç ilgilenmeye fırsatım olmayacak.Acaba dondurma işlemini nasıl yaparım?

Sayfayı Paylaş