gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Hesabınız Kilitlendiyse...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook hesabınız kilitlendiyse ne yapmalısınız neden kilitlenir yapılması gerekenler sebepleri çözüm yolları ile ilgili bilgiler burada melekler Şimdiye kadar facebook hesabıyla ilgili olarak pek çok konuda karşılaşabileceğiniz sorunlara teknik destek bölümümüzden yardımcı olmaya çalıştık melekler :) Bu kez yardımcı olmak istediğimiz sorun ise facebook hesabının kilitlenmesi.Aniden olan bu durum karşısında çok ta şaşırmayın.Çünkü aşırı derecede arkadaş talebi alıyorsanız ya da hakaret ve küfür içeren mesajlarınız varsa sistem bunu spam olarak algılayıp kilitliyor.Üzülmeyin ,bunun da çaresi var;

Yapacağınız şey facebooka kimlik bilgilerinizi teyit etmeniz.Bunun için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.
    Eğer facebookun hak ve sorumluluklar bildirimini ihlal ettiyseniz BURAYI TIKLAYIN.

Ama siz ben kimlik bilgilerimi vermem diyorsanız, 1 hafta bekleyin,açılacaktır :)

Facebook Hesabınız Kilitlendiyse... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Hesabını Geri Alma

Facebook Hesabını Geri Alma

Facebook Hesabını Geri Alma nasıl oluyor sanırsam Face adresimi çalmışlar:S Ne yapcam yardım edin:S
  2. Facebook hesap ismi değiştirme

Facebook hesap ismi değiştirme

Facede hesap ismini nasıl değiştiriyoruz ? Biri bana anlatabilirmi lütfen ?
  3. Facebook Hesap Tamamen Silme

Facebook Hesap Tamamen Silme

Facebook Hesabını Silme Facebook Hesabını Tamamen Kapatma Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Facebook hesap silme tamamen silme konusunda sizlere ilgili tüm bilgileri detaylarıyla birlikte veriyoruz. - Facebook hesap silme sayfasını tıklayın. Oturum açmanız istenirse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı silin. -Hesabınızı silmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Parolanızı ve...
  4. Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?
  5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş