gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook İçin 2013 Arkadaş Gizleme Bilgileri Buyrun

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 Facebookta Arkadaş Gizleme

Facebookta 2013 Arkadaş Gizleme

Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız facebook arkadaş grubu oluşturma konumuzun ardından bu kez 2013 Facebookta Arkadaş Gizleme nasıl oluyor merak eden meleklerimize ve facebook kullanıcısı misafirlerimize Facebookta 2013 Arkadaş Gizleme ile ilgili bilgileri veriyoruz...

Öncelikle facebook hesabınızdan aşağıdaki resimde gördüğünüz yerden hesap sekmesine, ardından da gizlilik ayarları yazan yere tıklıyoruz.

Karşımıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak. Buradaki seçeneklerden istediğinizi seçerek gizlilik ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Facebook İçin 2013 Arkadaş Gizleme Bilgileri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook ilişki durumu gizleme

facebook ilişki durumu gizleme

ARkadtaşlarım ilişkimi gizlemek istiyorum face de eskiden yapıyordum ama heralde değişmiş. Bana yardımcı olurmusunuz ya gizlemek istiyorum facedeki ilişki durumumu hadi lütfen :)
  2. Facebook İçin Arkadaş Grubu Oluşturma Bilgileri Burada Melekler

Facebook İçin Arkadaş Grubu Oluşturma Bilgileri Burada Melekler

Facebookta Arkadaş Grubu Nasıl Oluşturulur Facebook Arkadaş Grubu Nasıl Oluşturuluyor Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız facebook arkadaş önerme adlı konumuzun ardından bu sayfamızda Facebook Arkadaş Grubu Nasıl Oluşturuluyor merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize detayli bilgileri veriyoruz... -Facebookta kendinize gruplar oluşturduktan sonra Arkadaş...
  3. Facebookta Arkadaş Şikayet Etmek için buyrun öğrenelim

Facebookta Arkadaş Şikayet Etmek için buyrun öğrenelim

Facebookta Arkadaş Şikayet Etmek Nasıl Yapılır Arkadaş Şikayet Etmek Facebookta Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/201308-facebook-hesabiniz-kilitlendiyse.html yapmanız gerekenleri anlatmıştık. Bu gün ise Facebook da arkadaşlarınızdan birini şikayet etmek için yapmanız gerekenleri Facebookta...
  4. Beyaz Tv İçin 2013 Uydu Frekans Bilgileri Buyrun

Beyaz Tv İçin 2013 Uydu Frekans Bilgileri Buyrun

Beyaz Tv Frekans Bilgileri 2013 Beyaz Tv Frekans 2013 Turksat Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz bir önce ki sayfamızda sizlere cem tv frekans bilgileri vermiştik. Bu sayfamızda ise Beyaz Tv Frekans 2013 Turksat bilgileriyle sizlerleyiz... BEYAZ TV 12729 V – Dikey Bati 30000 5/6 205 206 Türksat 3A
  5. Bursa Olay Tv İçin 2013 Uydu Frekans Bilgileri Buyrun

Bursa Olay Tv İçin 2013 Uydu Frekans Bilgileri Buyrun

2013 Bursa Olay Tv Frekans Bursa Olay Tv Uydu Frekans 2013 Sevgili melekler, sizlerle son konumuzda Beyaz Tv frekans bilgilerini paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise yerel bir televizyon kanalı olan Bursa Olay Tv Uydu Frekans 2013 bilgilerini veriyoruz... Bursa Olay TV kanalı 2013 yeni türksat 3a uydu frekans bilgileri aşağıdaki gibidir. Bursa Olay Tv Frekans 2013...

Sayfayı Paylaş