gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook İçin En Güzel Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook İçin En Güzel Sözler istiyorum sizden kızlar biliyorum paylaşacaksınız çünkü her ricamı yerine getirdiniz bunun için çok tşk ederim size

Facebook İçin En Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motivasyon için en güzel sözler

Motivasyon için en güzel sözler

motivasyon sözleri azimle ilgili sözler azimli sözler azim ile ilgili azim sözleri Önce kendi elindeki kişiden başla! Evrende geliştirebileceğinizden emin olabileceğiniz tek bir nokta vardır ; kendiniz. ALDOUS HUXLEY Karakterli ve hareketli kal! Bir yetenek sükunet içinde meydana gelir, karakter ise dünyanın fırtınaları içinde. Goethe Bırak yiyecekler hep dışında kalsın! Yemek ağızda...
  2. Facebook için komik ve güzel resimli sözler ..

Facebook için komik ve güzel resimli sözler ..

Facebook resimli komik sözler
  3. Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

komik yılbaşı mesajları, 2014 komik yeni yıl mesajları, komik yılbaşı mesajları 2014 Sevgili melekler, yılbaşı gecesi arkadaşlarınıza facebooktan bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Şimdi paylaşacağımız komik yılbaşı mesajlarıyla hem arkadaşlarınızın yeni yılını kutlayacak hem de bu mesajlarla onları eğlendirebileceksiniz :) Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan...
  4. Asil Sözler 2016

Asil Sözler 2016

İster skype, ister, sosyal paylaşım ağınız yada whatsaap durum mesajı olarak tercih edebileceğiniz birbirinden güzel asil sözleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum. Boyun eğmem yalnızlığıma ben severim seni sensizde bir başıma... kimse bilmez içimde ki seni, sen bile bilemezsin benim gururumda ki sensizliği.. Hep seni düşünürüm seni ararım yalnızlığımda, ama ihanetin siler içimdeki...
  5. Resimli Sebastian Sözleri Facebook

Resimli Sebastian Sözleri Facebook

Sosyal paylaşım ağı olan facebook da hemen hemen hepinizin karşısına sebastian sözleri çıkmıştır. Kimisi komik ve espirili olsa da kimiside derin anlamlar içeren sebastian sözlerini sizler için bu yazım da paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş