gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook için karizma sözler lazım melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebooktan paylaşmak için şöyle en karizmatiğinden sözler arıyorum. He rokuyan dumura uğrasa, içinden bir vayyy çekse :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Zar Atmayı bilmiyorsan bu hayatta kurmar oynamaya Kalkma..
    Sen bende yıtıp gıden yorgun umutsuz gecmısımı gordun oysa ben sende butun asklarımı temıze cektım

Bir gün bana soracaksin beni mi seviyorsun Tanrıyı mı ? ben Tanrı’yı diyeceğim ve sen sessizce uzaklaşacaksın içimdeki Tanrı’nın sen olduğunu bilmeden

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim de onu parçalayacak kadar asildir!

Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz
    Bir gün dünyanın tüm güzelliklerinden vazgeçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz yasamanın ölüm olduğunu göstereyim

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım Bu aşkın sonuda ayrılık olacakve yaşadıklarım geride kalacak Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bileonları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak

Bırak fani Dünya işlerini, Takıl bana Bul Kendini..

Ağlama Kimseye Ağlayacaksanda Bağlanma Böyle delice!

Tek tabanca yaşarım hayatı, takmam Derdi Kederi, Hep Severim Güzelleri Sallamam Bu dünyada Kimseyi..

Gecenin 5'inde başlar hayatımız Siz Rüyalar içinde Prens Olursunuz Biz gerçek hayatta..

Dişlerinden tebih boncugu Saçlarından Püskül yaparım Ayık Ol.

Hadi Bak Dalgana Laga luga yapma rüzgar yapma..

Bir bakış bile yeterken herşeyi anlatmaya kalbindeki duygular kalbinde kaldı aynı zamanda da beni kaybettin
    Yol ararken yolumu kaybetdim yıldızıma bakarken yıldızımı kaybetdim cimende yürüken izimi kaybetdim senden ayrılırken sevgilim aklımı kaybetdim

Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana uzakta olduğun için tutuldum sana hani en güzel aşkalar imkansız gelir ya insana imkanız olduğun için aşığım sana

facebook için karizma sözler lazım melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook Sözleri Facebook Sözleri 2012 Face sayfasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz facebook sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı.. Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım.. Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan...
  2. Facebook İçin Kullanabileceğiniz Resimli Aşk Sözleri Buyrun Melekler

Facebook İçin Kullanabileceğiniz Resimli Aşk Sözleri Buyrun Melekler

Resimli Aşk Sözleri Facebook En Güzel Resimli Aşk Sözleri Facebookta Facebook için kullanabileceğiniz ve sevdiğinize yollayabileceğiniz En Güzel Resimli Aşk Sözleri Facebookta sevgili melekler. Resimli Aşk Sözleri Facebook için kullanmak istiyorsanız buyrun sayfamızda ki facebook resimli sözleri içinden dilediklerinizi seçin ve kullanın :)
  3. 2013 Facebook Karizma Sözler

2013 Facebook Karizma Sözler

bu yazı 2013 Facebook karizma sözler ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağları içinde en sevilen ve tutulanların başında gelen Facebook, artık hayatımızın adeta bir parçası oldu. Sizler için Facebook da en beğenilen karizma sözleri bir araya getirdim ve msn iletileriniz yada facebook paylaşımlarınızda kullanmanız için sizlere sunuyorum. Sevmek ellerini tuttugumda...
  4. sevgilim için süper sözler lazım

sevgilim için süper sözler lazım

Arkadaşlar sevgilime ithaf edebileceğim süper sözler lazım.Öyle okuyunca ayakları yerden kesilsin istiyorum :D
  5. mevlanayla ilgili facebook sözleri lazım

mevlanayla ilgili facebook sözleri lazım

Facebook hesabım içinm Mevlana sözleri yazarmısınız buraya, herkes abuk sabuk şeyler yazıyor ben Mevlananın sözlerini yazmak istiyorum..

Sayfayı Paylaş