facebook için karizma sözler lazım melekler

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
facebook için karizma sözler lazım melekler
Facebooktan paylaşmak için şöyle en karizmatiğinden sözler arıyorum. He rokuyan dumura uğrasa, içinden bir vayyy çekse :D

Zar Atmayı bilmiyorsan bu hayatta kurmar oynamaya Kalkma..

Sen bende yıtıp gıden yorgun umutsuz gecmısımı gordun oysa ben sende butun asklarımı temıze cektım

Bir gün bana soracaksin beni mi seviyorsun Tanrıyı mı ? ben Tanrı’yı diyeceğim ve sen sessizce uzaklaşacaksın içimdeki Tanrı’nın sen olduğunu bilmeden

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim de onu parçalayacak kadar asildir!

Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz
Bir gün dünyanın tüm güzelliklerinden vazgeçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz yasamanın ölüm olduğunu göstereyim

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım Bu aşkın sonuda ayrılık olacakve yaşadıklarım geride kalacak Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bileonları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak

Bırak fani Dünya işlerini, Takıl bana Bul Kendini..

Ağlama Kimseye Ağlayacaksanda Bağlanma Böyle delice!

Tek tabanca yaşarım hayatı, takmam Derdi Kederi, Hep Severim Güzelleri Sallamam Bu dünyada Kimseyi..

Gecenin 5'inde başlar hayatımız Siz Rüyalar içinde Prens Olursunuz Biz gerçek hayatta..

Dişlerinden tebih boncugu Saçlarından Püskül yaparım Ayık Ol.

Hadi Bak Dalgana Laga luga yapma rüzgar yapma..

Bir bakış bile yeterken herşeyi anlatmaya kalbindeki duygular kalbinde kaldı aynı zamanda da beni kaybettin
Yol ararken yolumu kaybetdim yıldızıma bakarken yıldızımı kaybetdim cimende yürüken izimi kaybetdim senden ayrılırken sevgilim aklımı kaybetdim

Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana uzakta olduğun için tutuldum sana hani en güzel aşkalar imkansız gelir ya insana imkanız olduğun için aşığım sana

Geri