gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Kadınlar Günü Karikatürleri 2014

Konu, 'Karikatürler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2014 kadınlar günü karikatürleri, espirili kadınlar günü resimleri, 8 mart kadınlar günü karikatür Birçok kadının belki de yılda bir kez de olsa sesini duyurabildiği ama bazılarının bu günden bile haberinin olmadığı Dünya Emekçi Kadınlar Gününüzü Melekler Mekanı.Com olarak kutlar, tüm kadınlarımızın insanca, eşitlik ve özgürlüğe dayalı bir hayat sürmelerini diliyoruz. Sosyal paylaşım ağı facebook da en çok paylaşılan kadınlar gününe özel espirili karikatürleri sizler için paylaşıyoruz. Maaselef trajikomik olsada birçok kadınımızın hali gerçekte bu şekil de... Dileriz artık kadına şiddet son bulur ve hepimizin atası anası olan kadınlar bundan sonra ki hayatların ad insanca hak ettikleri gibi bir yaşam sürerler...
    kadinlar gunu karikatur (1).jpg kadinlar gunu karikatur (1).png kadinlar gunu karikatur (2).jpg kadinlar gunu karikatur (3).jpg kadinlar gunu karikatur (4).jpg kadinlar gunu karikatur (5).jpg kadinlar gunu karikatur (6).jpg kadinlar gunu karikatur (7).jpg kadinlar gunu karikatur (8).jpg kadinlar gunu karikatur (9).jpg kadinlar gunu karikatur (11).jpg kadinlar gunu karikatur (13).jpg

Facebook Kadınlar Günü Karikatürleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Karikatürleri...

Facebook Karikatürleri...

facebook komik facebook bağlantıları komik bağlantılar küfürlü karikatürler bağlantılar Benim icin bir neden daha oraya üye olmamak icin hahaha buyrun meleklerim :D harika olan Facebook karikatürleri sizlerle :D :D:D:D:D
  2. Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya kadınlar gününün Türkiye ortamında yaşanılması ve yaşatılması biraz zor kızlar. Dayakçı, anlayışsız kavgacı bir toplumuz. Bu çocuklarıda yine bir annenin yetiştirdiği düşünüldüğünde... İş nerelere geliyor. En iyisi bu günde çok fazla hüzünlendirecek yada canlarısıkacak şeylerden bahsetmeyelim. Gülelim Ağlanacak Halimize Gülelim :D:D DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN DAYAKSIZ BİR ÖMÜR...
  3. 2014 Sevgililer Günü Resimleri Facebook

2014 Sevgililer Günü Resimleri Facebook

sevgililer günü resimleri, 14 şubat resimleri, sevgililer günü kutlama resimleri 2014 Yılının 14 Şubat sevgililer gününe özel kutlama resimleri arayanlar için facebook da en çok paylaşılan en güzel sevgililer günü resimlerini sizler için paylaşıyoruz.
  4. 2014 Resimli Kadınlar Günü Sözleri

2014 Resimli Kadınlar Günü Sözleri

8 mart kadınlar günü, 2014 kadınlar günü kutlama sözleri, kadınlar günü resimli sözler Tüm dünyada 8 Mart emekçi kadınlar günü olarak kutlanıyor. Biz de Melekler Mekanı.Com Olarak öncelikle tüm üyelerimizin ve bayan ziyaretçilerimizin bu anlamlı ve özel günlerini kutluyor, kadının hak ettiği bir şekil de insanca hayat sürmelerini diliyoruz. Sizler için en güzel resimli kadınlar günü sözlerini...
  5. Eşe kadınlar Günü Sözleri 2014

Eşe kadınlar Günü Sözleri 2014

eşe söylenecek kadınlar günü sözleri, kadınlar günü romantik sözler, anlamlı kadınlar günü sözleri 8 Mart kadınlar günün de eşinize en anlamlı ve romantik sözlerden oluşan mutlama mesajları arıyanlar için sizlere 2014 yepyeni kadınlar günü sözlerini paylaşıyoruz. Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli...

Sayfayı Paylaş