gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana da bilgi versin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Kapak Resimi Nasıl Yapılır
    Facebook Kapak Fotoğrafı eklemek için profilinize girin kapak fotoğrafının aemen altında Kapak Ekle kısmından Fotoğraf Ekle'yi seçin.otoğrafı seçtikten sonra sağa-sola hareket ettirerek istediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz.

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları da paylaşırsanız bu sayfada çok ama çok minnetdar kalacağım size:)
  2. Facebook Kapak Resmi Nasıl Yapılır ?

Facebook Kapak Resmi Nasıl Yapılır ?

Facebook Kapak Yapma Facebook Kapak Resmi Yapma Facebook kullanıcısı meleklerimize bu konumuzda nasıl kapak resmi yapacakalrını izah edeceğiz :) Upload photo yazan yerden profil resminizi yüklüyorsunuz. Upload background yazan yerden arka kapak remini yüklüyorsunuz. Araç kutusu soldaki araçlar yukarıdan aşağıya sırasıyla: Ok işareti, Silgi, Fırça, Dikdörtgen kare şekil...
  3. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Oluşturulur ?

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Oluşturulur ?

Bu konu; facebook kapak fotoğrafı nasıl oluşturulur hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizlerle sık sık çeşitli facebook kapak fotoğrafları paylaşıyoruz forumumuzdan. Ancak bu kapak fotoğraflarını siz kendiniz de yapabilirsiniz. İstediğiniz resimlerden oluşturabileceğiniz kapak fotoğrafı için neler yapmanız gerekiyor bu sayfamızda bilgiler veriyoruz sizlere... Facebook...
  4. Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Kızlar face kapak fotoğraflarımdan bazılarını silmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim, bi yardım etseniz..
  5. facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

Merhaba kızlar. Almayın dedim dedim en sonu ben de bir face hesabı aldım ama henüz tam çözemedim.Fotoğraf etiketleme işi nasıl yapılıyor?

Sayfayı Paylaş