gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Kapak Resmi Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebook Kapak Yapma Facebook Kapak Resmi Yapma

Facebook kullanıcısı meleklerimize bu konumuzda nasıl kapak resmi yapacakalrını izah edeceğiz :)

Upload photo yazan yerden profil resminizi yüklüyorsunuz.

Upload background yazan yerden arka kapak remini yüklüyorsunuz.

Araç kutusu soldaki araçlar yukarıdan aşağıya sırasıyla: Ok işareti, Silgi, Fırça, Dikdörtgen kare şekil aracı, oval yuvarlak şekil aracı, düz çizgi, Yazı yazma aracı, Boya ile doldurma.

Undo drawing, yaptığınız değişiklikleri geri alır.

Redo, undo drawing ile geri aldığınız değişiklikleri ileri alır.

Clear Canvas, yaptığınız tüm değişiklikleri siler.

Clear background, kapak resmini siler.

BG Hue, BG Saturation, BG Brightness, BG contrast, parlaklık renk kontrast ayarları.

Save Profile Picture, profil resmini kaydeder.

Save timeline cover, kapak remini kaydeder.

Facebook Kapak Resmi Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır bu konuda bana yardım edecek bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  2. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana da bilgi versin.
  3. Facebook Zaman Tüneli Kapakları Nasıl Yapılır buyrun öğrenelim

Facebook Zaman Tüneli Kapakları Nasıl Yapılır buyrun öğrenelim

Facebook zaman tüneli kapakları yapımı Zaman Tüneli Kapakları Yap Zaman Tüneli Kapakları Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere Facebook zaman tüneli kaldırma konusunda bir çok konu sunmuştuk ve bunun şuan için mümkün olmadığınıda zaman zaman sizlerin sorularına verdiğimiz cevaplarda aktarmıştık. Şimdi ise sizlere Facebook zaman tüneli kapakları yapımı hakkında bilgiler sunuyoruz...
  4. Facebook İçin Kapak Resmi Boyutu Ayarlama Bilgileri

Facebook İçin Kapak Resmi Boyutu Ayarlama Bilgileri

Bu konu; facebook kapak resmi boyut ayarlama konusunda bilkgiler vermektedir. Sevgili melekler, en güncel sosyal paylaşım ağı olan facebook yeni yaptığı düzenlemeyle facebook zaman tüneli hizmetini hayata geçirdi. Pek çok kişinin beğenmediği bu uygulamaya da herşeyde olduğu gibi zamanla alışıldı ve uygulamada ki keyifli ayrıntılar kullanıcıların hayli hoşuna gitti. Uygulama dahilinde...
  5. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Oluşturulur ?

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Oluşturulur ?

Bu konu; facebook kapak fotoğrafı nasıl oluşturulur hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizlerle sık sık çeşitli facebook kapak fotoğrafları paylaşıyoruz forumumuzdan. Ancak bu kapak fotoğraflarını siz kendiniz de yapabilirsiniz. İstediğiniz resimlerden oluşturabileceğiniz kapak fotoğrafı için neler yapmanız gerekiyor bu sayfamızda bilgiler veriyoruz sizlere... Facebook...

Sayfayı Paylaş