gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Kapak Uygulaması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Kapak Uygulaması nasıl oluyor lütfen bilgi verin.

Facebook Kapak Uygulaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Para kazandıran facebook uygulaması

Para kazandıran facebook uygulaması

Süper bir uygulama! ister sayfanızı beğendirtin, isterseniz kazandığınız parayı 30 tl ye ulaşınca nakit olarak alın. Ref. link: Liked Win! linke tıklayıp face uygulamasına izin veriyorsunuz, her beğendiğiniz sayfa puanına göre puan yada para kazanıyorsunuz mesela ben beğenmeye yeni başladım, şu an 653 kredim var TL karşılığı 0.65 TLyapıyor :yahoo:
  2. İşte Facebook Ipad Uygulaması!

İşte Facebook Ipad Uygulaması!

facebook ipad uygulaması tanıtımı incelemesi ayrıntılar nedir resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Facebook severlere müjde vermek istiyoruz melekler :) Sonunda facebookun ipad uygulaması çıktı.Eğer ipadiniz yoksa bunun neden önemli olduğunu kavramayabilirsiniz.Şöyle açıklayalım,ipad üzerinden facebooka safari tarayıcısı ile erişilebiliniyordu.Ancak safariyle de tablet özellikler...
  3. Facebook Kapak Ölçüsü

Facebook Kapak Ölçüsü

Facebook Kapak Ölçüsü yani ebatı kaç olmalı bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
  4. Facebook Zaman Tüneli Kapakları

Facebook Zaman Tüneli Kapakları

Zaman Tüneli Kapakları Komik Komik Zaman Tüneli Kapakları Çok Komik Zaman Tüneli Kapakları Her ne kadar çoğu kişi facebook zaman tünelinden hoşlanmasa da bu uygulamayı eğlenceli hale getirmeyi başaranlar da melekler :) Eğer siz de zaman tünelinize biraz neşe katmak istiyorsanız, aşağıda paylaşacağımız kapak resimlerinden birini zaman tünelinize koyabilirsiniz :D:D
  5. Facebooktan YeniKartpostal Uygulaması Başlıyor

Facebooktan YeniKartpostal Uygulaması Başlıyor

facebook kartpostal uygulaması yeni facebook uygulamaları Sevgili melekler, gün geçmiyor ki sosyal paylaşım ağları yepyeni bir uygulama ile karşımıza çıkmasın. Çoğu kişinin beğenmediği ve kaldırmak istediği zaman tüneli uygulaması bir yandan dursun herkesin hoşuna gidecek yeni bir facebook uygulaması kapıda; facebook kartpostal uygulaması :) Facebook'un yeni geliştirdiği uygulama...

Sayfayı Paylaş