gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook kimlik yükle ve şifre sorunu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu bu facebooka ne oluyor ben ismimi yazıyorum kimlik yükle diyor ne demek istiyodr burada tam olarak bu sorunla karşılaşan oldumu arkadaşlarım ya şimdi ben ne yapacam ? Bir türlü benim ben olduğumu ispat edemiyorum. Acil önerilerinizi bekliyorum yahu :S

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende aynı şekildeyim ama kimlik yükleyemiyorum birisi fikir üretsin.

Facebook kimlik yükle ve şifre sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimlik Sorunu

Kimlik Sorunu

Teorik görünümdeki sosyal psikoloji, George Herbert Mead'ın çalışması ve 'Sembolik-yorumcu' okulun Mead'cı geleneği ile kurulmuştur. Gerçekten de denebilir ki bu vakada, Amerika'daki sosyal bilimlere yapılmış en önemli teorik katkı yatmaktadır. Amerikan sosyolojisi içinde kurulmuş olan Mead'cı geleneğin perspektifleri, onu temsil etmeyi amaçlamanın ötesinde bir okul olarak, Amerikan...
  2. Kadınların soru sorma şifreleri:)

Kadınların soru sorma şifreleri:)

sevgiliye soru sorma Biz kadınlar birşey soracağımız yada isteyeceğimiz zaman bunu direk söylemeyiz.Dolandıra dolandıra düğüm yaparız bu düğümüde eşiniz yada sevgiliniz çözer:Dİşte kadınların şifreli sorularından bazıları:D 1)İşyerine servisiniz var mı? Zor oluyordur yollarda sürünmek - Araban var mı?"nın kadıncası 2) İstanbul' da yaşanmaz oldu, kiralar ateş pahası, sizin oralarda...
  3. aşkımmm msn ve facebook şifrelerini bennn çaldımmm:)

aşkımmm msn ve facebook şifrelerini bennn çaldımmm:)

itiraf ediyorum çirkin ördeğim içimde daha fazla tutamayacagım benden süphelenmedin ama bütün sifrelerini ben caldım.. ne yapayım sende gizli sorunu bu kadar kolay yapmasaydın..kuzucugumun msninde bayan msni falanda ekli degildi bosuna günahını almısım..cookkk pismanımmm..ve arkadaslar cesarete bakarmısınız emniyet görevlisinin sifrelerinden bahsediyorum bende ki deli cesareti valla korka...
  4. Facebook Şifre Nasıl Kırılır

Facebook Şifre Nasıl Kırılır

Facebook Şifre Nasıl Kırılır arkadaşlar bu konuda yardımcı olacak bilgisi olacak olanları bu sayfaya bekliyorum.
  5. Hotmail Şifre Değiştirme Sorunu

Hotmail Şifre Değiştirme Sorunu

Hotmail Şifre Değiştirme Sorunu alıyorum bana acilen Hotmail Şifre Değiştirme Sorunu hatası için çözüm önerilerini bilgilerini yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş