gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Kullanıclarına Arkadaş Olmayanlara Duvar Kapatma Bilgileri Burada 2012

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebookta Arkadaşım Olmayanlara Duvarımı Nasıl Gizlerim
    Facebookta Arkadaş Olmayanlara Duvarı Kapatma 2012

Sevgili melekler, sizler en son paylaştığımız facebook arkadaş ekleme bilgilerinin ardından bu satyfamızda da Facebookta Arkadaşım Olmayanlara Duvarımı Nasıl Gizlerim diy emerak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Facebookta Arkadaş Olmayanlara Duvarı Kapatma 2012 bilgilerini sunuyoruz...

Facebook’ta profili gizlemek için öncelikle

- hesap sekmesinden gizlilik ayarlarına giriyorsunuz.

- Ardından Nasıl Bağlantı Kurarsın yazısının karşısında ayarları düzenle sekmesine gelin.

- Ona tıkladıktan sonra 1. seçenekten Adını veya iletişim bilgilerini girerek aramada seni kimler bulabilir? bölümüne girin ve 3. seçeneği yani arkadaşlar yazan bölümü seçin ardından bitti butonuna tıklayın.

Facebook Kullanıclarına Arkadaş Olmayanlara Duvar Kapatma Bilgileri Burada 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koşun 2012 Facebook Duvar Yazıları Burada Melekler !

Koşun 2012 Facebook Duvar Yazıları Burada Melekler !

facebook 2011 facebook duvar yazıları 2012 en yeni duvar yazıları görülmemiş duvar yazıları yepyeni duvar yazıları ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık hemen herkesin bir facebook hesabı var melekler .:) Bü yüzden facebook hesabı nasıl açılır anlatmamıza gerek yok sanırım .Yalnız forumumuzda facebook hesabınız kilitlendiyse ya da facebook sohbet bölümünüz açılmıyorsa teknik destek...
  2. Facebook Duvar Kapatma

Facebook Duvar Kapatma

Facebook Duvar Kapatma nasıl yapılıyor lütfen bu konuda bilgili arkadaşlarım yardımlarını esirgemesin benden
  3. Facebook Duvar Kapatma Yeni

Facebook Duvar Kapatma Yeni

Facebook Duvar Kapatma Facebook Duvar Kapatma 2012 Facebook Duvar Kapatma Yeni Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook'un yeni duvar kapatma yöntemleri hakkında size bilmedikleriniz ve bilmek sitediklerinizi detaylı bir şekilde anlatacağız. Arkadaşlar Herkesin profilinde bulunan Duvar uygulaması arasında herkesin görebileceği yazı yazma alanlarıdır. Eğer profilinizdeki duvara...
  4. Facebook Duvar Kapatma 2012

Facebook Duvar Kapatma 2012

Facebook Duvar Kapatma 2012 hakkında da bilgi verin size yazdığım her konuda yardım ettiniz bunda da yardım edeceğinizi biliyorum. İyi günler:)
  5. Facebook Duvar Yazıları Kapatma

Facebook Duvar Yazıları Kapatma

Facebook Duvar Yazıları Kapatma nasıl oluyor ben Facebook duvar yazılarımı kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağım bulamadım:S

Sayfayı Paylaş