gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook like butonu nasıl eklenir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar facede like butonu nasıl ekleniyor bilen var mı acil yardım edin noolurrrr :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Lafı çok fazla uzatmadan sitene facebook beğen butonu nasıl koyulur onu anlatacağım… İlk önce şu adrese giriniz: http://developers.facebook.com/docs/.../plugins/like/ Beğen Butonu Sayfası URL to Like (?) yazan bölüme sayfanızın tam adresini yazınız

Alttaki seçeneklerden buton görünümü genişlik font ayarlarını yaptıktan sonra Get Code butonuna tıklayın Çıkan pencereden üstteki İFRAME olan bölümü seçin ve kodu kopyalayın

Alttaki seçeneklerden buton görünümü genişlik font ayarlarını yaptıktan sonra Get Code butonuna tıklayın
    Çıkan pencereden üstteki İFRAME olan bölümü seçin ve kodu kopyalayın(İframe seçince türkçe beğen butonu olarak gözüküyor)
    VE sitenizin gerekli bölümüne yapıştırın işlem tamamdır

facebook like butonu nasıl eklenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook beğen butonu nasıl eklenir ?

Facebook beğen butonu nasıl eklenir ?

Sitenize Türkçe Facebook beğen butonu kodu koymak istiyorsanız lütfen aşağıdaki konumuzu takip ediniz. Yapamayan olursa soru sorabilir. Bunun için öncelikle. Like Button - Facebook Geliştiricileri Linkine giriyorsunuz Girdikten sonra sitenizin tam adını yazıp, gerekli ayarları yapıyorsunuz. daha sonra en alttan GET CODE ye tıklıyorsunuz. Yukarıdaki resimdeki gibi açılan...
  2. Facebook beğen butonu kutusu nasıl yerleştiriliyor ?

Facebook beğen butonu kutusu nasıl yerleştiriliyor ?

Facebook beğen butonu kodu nasıl alınıyor Facebook beğen butonu yapma Facebook beğen butonu oluşturma Türkçe olmasını istiyorsunuz diye tahmin ediyorum. Onun için sizlere hemen anlatmaya başlıyorum arkadaşlarım. Herşeyden önce şunu söyleyim. Eğer beğenilmesini istediğiniz yer facebook sayfanız ise aşağıdaki resimdeki linke sitenizinismi.com/facebooksayfaadiniz şeklinde ekleme yapacaksınız...
  3. Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir ben bilmiyorum sizin sayenizde bende öğreneyim
  4. Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir diyenler buraya

Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir diyenler buraya

Facebookta Nasıl Arkadaş Eklenir Facebook Arkadaş Ekleme ve Arkadaş Ayarları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/201308-facebook-hesabiniz-kilitlendiyse.html ne yapmanız gerektiği konusunda bir takım bilgiler vermiştik. Bu gün ise Facebookta arkadaş nasıl eklenir diyen arkadaşlarımız için...
  5. Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

facebook beğenmedim butonu, facebook yeni özellikler, facebook butonu, beğenmedim butonu Facebook için yeni bir özellik daha geliyor. Henizin bildiği gibi paylaşımların altın da bulunan beğendim butonuna alternatif seçenek olarak beğenmedim butonu yoktu. Talebin çok fazla olması nedeni ile beğenmedim butonunu da ekleme kararı alan yetkiler yakın bir zaman da bunu gerçekleştirmek için...

Sayfayı Paylaş