gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Facebook mail adresleri nasıl mail atarım ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

facebook iletişim mail adresleri facebooka mail atma Son günlerde özellikle ilk facebook'a kayıt olurken verilen isimlerden dolayı bir çok kişinin facebook hesabı dondurulmuş durumda. Özellikle facebook hesabınızda sorun var ise veya dondurulma durumu söz konusu ise, ister istemez haklı gerekçelerinizle birlikte şikayetlerinizi FAcebooka iletmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için öncelikle facebook mail adresini adreslerini bilmeniz gerekiyor. Sizin için bir tanesini vermek istiyorum değerli melekler.

Hemen aşağıdaki maile şikayetlerinizide yazarak gönderim yapabilirsiniz.

[email protected]

Facebook mail adresleri nasıl mail atarım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik Mail Adresleri

Komik Mail Adresleri

komik mail adresleri komik adresler Tarih ögretmeni [email protected] İngilizce Öğretmeni [email protected] Almanca Öğretmeni [email protected] Matematik Öğretmeni [email protected] Geometri Öğretmeni [email protected] Din Kül. ve Ahl.Bil. Öğretmeni [email protected] Beden Öğretmeni [email protected] Cografya Öğretmeni...
  2. mail adresi...

mail adresi...

okudum hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim güzel bir hikaye .. keyifle okumanızı diliyorum... Personel şefi kısa bir iş görüşmesini takiben ve test (yer temizletme) yaptıktan sonra şunu söyler: " - İşe kabul edildin, bana e-mail adresini ver, sana başlama tarihini ve getireceğin evrakları bildireceğim." Adam boynu bükük bir şekilde bilgisayarının ve tabii ki e-mailinin...
  3. Mail Engelleme nasıl yapılır

Mail Engelleme nasıl yapılır

İnternet Mail Engelleme istenmeyen Mailler nasıl Engellenir Merhaba Sevgili Melek'ler ve "internetten gelen mailleri nasıl engellerim?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda istenmeyen mailleri engellemek için yapmanız gerekenleri konu alıyoruz. İstemediğiniz mailleri engellemek için ; *Önemsiz e‑posta filtresi, açıkça istenmeyen ticari e‑posta iletilerini (genellikle...
  4. işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

merhaba işkura üye oldum ama mail adresimi değiştirmek istiyorum nasıl yapıcam bilginiz varmı bulamadım da ben
  5. Facebookta Mail Adresinden Arkadaş Bulma

Facebookta Mail Adresinden Arkadaş Bulma

Facebookta Arkadaşını Mail Adresinden Bulma Mail Adresinden Arkadaş Bulma Facebookta http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/219670-facebook-zaman-tuneli-kapaklari-nasil-yapilir-buyrun-ogrenelim.html dedikten sonra, bu kez de sizler için Facebookta mail adresinden arkadaş bulma hakkında bilgiler paylaşıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Facebook...

Sayfayı Paylaş