gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Mesajları Artık Paralı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Facebook Mesajları Artık Paralı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir süredir sözü edilen ancak ne zaman başlayacağı konusunda bilgi verilmeyen facebook mesajları bugünden itibaren paralı. Eğer arkadaşa listenizde olmayan birine mesaj göndermek istiyorsanız para ödeyeceksiniz. İşte detaylar...

Facebook’ta arkadaş listenizde olmayan kullanıcılara mesaj göndermek isterken bu uyarı ile karşılaşabilirsiniz.

Sosyal medya devi Facebook üzerinde mesaj göndermenin ücretli olacağı bir süredir konuşuluyordu. Bugün Facebook kullanıcılarının karşılaştığı bir mesaj uygulamanın başladığını gösterdi. Facebook arkadaş listenizde olmayan bazı kullanıcılara mesaj atmak istediğinizde bu mesajı 0,53 TL ödeyerek karşıdaki kişinin Gelen Kutusuna gönderebileceğini belirtiyor. Kullanıcıya alternatif bir yol da sunan Facebook,kullanıcının bu teklifi kabul etmemesi durumunda kişiye mesajı ‘Diğer’ klasörüne gönderebileceğini belirtiyor.

‘Diğer’ klasörü nedir?

Facebook Diğer klasörü ile ilgili şu bilgileri vermekte. Diğer klasörünüz, gelen kutunuza düşmemesi için filtrelenen mesajları ve e-postaları bulacağınız yerdir. Filtre tercihinizi doğrudan gelen kutunuzdan değiştirebilirsiniz. Diğer klasörünüze gitmek için, ana sayfanın sol tarafındaki Mesajlar’a tıklayın. Ana mesajlar görünümünüzün sol üst kısmında Diğer’e tıklayın.

alternatif mekanizmalar nelerdir?

Facebook üzerinden ücreti ödemeden mesaj göndermek isteyen kullanıcılar şimdilik kişinin diğer sosyal ağlarda bulunan profillerinden iletişim kurmaya yönlenebilir. Fakat ilerleyen günlerde Facebook hesabı ile giriş yapılan ve sadece mesaj göndermeye olanak tanıyan özel arayüzlerin gelişmesi de kaçınılmaz görünüyor.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Daha neler duyacaz:s Paralı mesaj konusuna eminim ki insanlardan çok tepki gelir böyle işmi olur facebook ne yapacağını iyice şaşırdı vallahi...

ÖzGüL bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bi bakımada iyi mavicim abuk sabuk insanlar iğrenç mesajlar atıyor bunu engellemiş olacaklar.ama zaten arkadaşlarımıza parayla değil liste dışındakiler bence çok sorun olacağını sanmıyorum.

Facebook Mesajları Artık Paralı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook artık Türkçe!

Facebook artık Türkçe!

Facebook artık Türkçe! Popülerliği gün geçtikçe artan arkadaşlık sitesi Facebook artık Türkçe de kullanılabiliyor.. Türkiye'de on binlerce kullanıcısı bulunan Facebook, Gökhan Çeliker isimli yazılımcı tarafından geliştirilen bir eklenti sayesinde artık Türkçe olarak da görüntülenebiliyor. Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Çeliker'in Internet Explorer'a altenatif olarak görülen Firefox...
  2. Özür mesajları facebook

Özür mesajları facebook

BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN. O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM. BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR.. BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM.. AFFET LUTFEN BENI… BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE… BILIYORUM GOZLERINDEN...
  3. facebook mesajları 2013

facebook mesajları 2013

Facebook için yazabileceğimiz yepyeni sözler lazım, ama daha önce hiç duyulmamışları olsun.Lütfen :D
  4. facebookta mesaj atmak paralımı oluyor

facebookta mesaj atmak paralımı oluyor

ben bir haber duydum ama inş doğru değildir, faceden mesaj atmak paralımı oluyor, 100 dolar falan diyorlar :S
  5. 2014 Facebook Günaydın Mesajları

2014 Facebook Günaydın Mesajları

bu konu facebook günaydın sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. Facebook profiliniz de yada sayfanız da eş, dost ve sevgiliniz için günaydın mesajları arıyorsanız sizlere şimdiye kadar pek fazla duyulmamış en yeni günaydın sözlerini ve mesajlarını paylaşıyoruz. Kalbinizin sesi duyulması ve bütün dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Günaydın. Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu OLsun...

Sayfayı Paylaş