gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Facebook Messenger Konum Güncellemesi

Konu, 'Meleko Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

messenger konum güncelleme,facebook messenger konum özelliği ,facebook messenger konum nasıl gönderilir facebook-messenger-da-konumu-gizlemek-7376497_x_o.jpg
    Facebook'un yaptığı değişiklik sonucunda konumunuz, sadece siz isterseniz, ayrı bir mesaj olarak gönderiliyor. Aslında konum paylaşım özelliğini kapatmak, bu değişiklikten önce oldukça kolaydı ancak buna rağmen çoğu kullanıcı, konumunun paylaşıldığını fark etmiyordu. Konum paylaşmanın tamamen isteğe bağlı hale gelmesiyle birlikte, artık konumunuzu bildirmek için üç nokta simgesine dokunup, kendi elinizle yollamanız gerekecek. Bunu yaptığınızda konumunuz, ayrı bir mesaj olarak bir haritayla birlikte gönderiliyor. Facebook, arka planda konum bilginizi toplamadığını da önemle vurguluyor.

Konum izleme işlevini daha önce kullandıysanız, bu yeniliğe rağmen izinizin sürülebilmesi muhtemel. Ancak bunun dışında konum paylaşma işlevinin kontrolü, artık tamamen sizin elinizde olacak.

Facebook Messenger Konum Güncellemesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook herşeyimize el koydu!!!!!!!

facebook herşeyimize el koydu!!!!!!!

winamp temaları Sevgili melekler bu haberi okuduktan sonra kontrol ettim. Bazı bilgilerimiz isteğimiz dışında görüntüleniyor. Ayarlardan profil ayarlarını sadece arkadaşlarım görsün diye işaretledim kaydettim. Geri dönüp kontrol ettim. Malesef bazı yerleri görüntülememe şansı verilmemiş. (NOT: nasıl ayarlara bakacağınızı 1 mesaj sonra anlattım. Lütfen kontrol edin) Haber 15/12/2009 tarihli...
  2. Facebook Messenger Android

Facebook Messenger Android

Facebook Messenger Android hakkında da bilgi verir misiniz Facebook Messengerdan telefonda ki kişilerle bile sohbet ediliyormuş doğru mu bu?
  3. Facebook Messenger hakkında bilgi

Facebook Messenger hakkında bilgi

Facebook Messenger Facebook Messenger Android Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook Messenger Android hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda Facebook Messenger hakkında merak edielnleri paylaşıyoruz. Facebook'un resmi mesajlaşma yazılımı olan Facebook Messenger, arkadaş listenizdeki kişilerle kolayca haberleşmenizi sağlıyor. Listenizdeki...
  4. Facebook İPad Güncellemesi yeni

Facebook İPad Güncellemesi yeni

Facebook İPad Güncellemesi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook İPad Güncellemesi hakkında sizlere bilgiler aktaracağız. En büyük kullanıcı kitlesine sahip sosyal ağ olan Facebook, iPad ve iPhone için olan uygulamasının 4.1.1 sürümünü kullanıcılara sundu. Yeni sürüm ile yeni özelliklerin yanında hata düzeltmeleri de beraber geliyor. Güncellenen Facebook uygulamasında...
  5. Facebook Messenger zorunlu oluyor.

Facebook Messenger zorunlu oluyor.

Facebook Messenger zorunlu mu olacak? Facebook Messenger (fb) neden zorunlu oluyor? Facebook Messenger uygulaması ne zaman zorunlu olacak? Facebook Messenger'la mesajlaşmak şart. Facebook, mobil platformlardaki FB Messenger uygulamasını zorunlu hale getirmek için girişimde bulunacağının sinyallerini verdi. Mesajlaşmak için artık FB Messenger şart. Facebook geçtiğimiz yıl mesajlaşma...

Sayfayı Paylaş