gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Nedir? Facebook'a Nasıl Üye olunur?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

facebooka üye olmak için uygun değilsin fesbook nedir facebook a üye olmak için uygun değilsin fesbook aç üyelik Facebook son günlerde çokça kullanılan web sitelerinden bir tanesi. Ülkemizdeki bir çok insanın feysbuk diye adlandırdığı sitede yapabileceğiniz şeyler çok fazla, normal sosyal ağlardan farklı olarak arkadaşlarınızla çeşitli uygulamaları (application) paylaşabiliyorsunuz. Resimlerinizi aktarabiliyor diğer insanların kurduğu gruplara üye olabiliyorsunuz ve toplantılar düzenleyip, etkinlerle birlikte dostlarınızla bir araya gelebiliyorsunuz. Ayrıca Facebook'a üye olarak sizin gibi düşünen yerli ve yabancı birçok insanı bulabilmeniz mümkün. Çünkü facebook'a kayıt olduğunuzda karşınıza her tür düşünceden, her tür faaliyet grubundan ünlü veya tanınmayan birçok insanla iletişim kurmanız mümkün. Kısacası Facebook sosyal bir ağ sitesi ve bu sosyal ağ facebook üye sayısını arttırdıkça büyüyen bir ağ haline geldi. Günümüzde ABDnin en büyük sosyal ağı olan MySpace.com'u bile geride bırakan Facebook, kendisine kayıt olanları her zaman yeni uygulamalar ve sürprizlerle karşılıyor.
    Facebook'a kayıt olmanın çok çeşitli yolları bulunmakla beraber bu yazımızda size klasik bir yöntemi anlatmaya çalışacağız. Facebook kaydol işlemini gerçekleştirmek için öncelikle size vereceğimiz Facebook Login bağlantısına girmelisiniz. Facebook kayıt sayfasına gitmek için şuraya veya buraya tıklayabilirsiniz. Eğer daha önce bir login yapmadıysanız bu sayfalar sizi facebook kayıt formuna gönderecektir. Facebook üye olma sayfasında aşağıdaki gibi bir form ile karşılaşacaksınız.

Bu formda yazanları doldurup, geçerli bir mail adresi ile kaydol tuşuna bastığınız zaman Facebook kayıt işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Dikkat etmeniz gereken şey, formda girdiğiniz tek doğru bilginin mail adresi olmasıdır. Diğer bilgileri doğru girmek zorunda DEĞİLSİNİZ. Özellikle doğum tarihi birçok yerde sizi tanıtan ve bankalar olsun, devlet daireleri olsun birçok yerde sorulan ve araştırılan bir bilgi olduğu için doğru girmeniz önerilmez.

Facebook Üyeliğiniz şimdiden hayırlı olsun!..

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    tskler adminim bu bulgu icin...
    simdiye kadar hic olmadi facebook'um :D (biliyom biraz geri kalmisca:D)

bu saaten sonrada istemem :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    valla sütlü hiç canını sıkma çünkü benimde yok:D yanlız değilsin bu konuda.. Aslına bakacak olursan inan benim ilgimi çekmedi şimdiye kadar yani facebokk um olsun üyeliğim olsun gibisinede bir merakım olmadı bundan sonrada olacağını zannetmiyorum:)

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ayni fikirdeyim cnm :)

msne var, yeterde artar bile :)

arkilerim ailem...vs orada mevcut. hem cok daha özel :)

tskler tkrdn paylasim icin cnm :)

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu sene üye oldum ona arkadaş baskısından dolayı :D ve çok memnunum :D videolar süper oluyor. Bilgilendirme için teşekkürler adminim.

6. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bunu biilmeyen varmı artık

7. berennaz

berennaz Forum Okuru

sıkı takipçisiyim olmazsa olmaz

Facebook Nedir? Facebook'a Nasıl Üye olunur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook'a üye misiniz?

Facebook'a üye misiniz?

Melekler, biliyorsunuz ki facebook artık bir fenomen haline geldi, evlerde işyerlerinde, her yerde insanların büyük özenle uğraştığı bir platform. Yıllarca görüşmeyenlerin birbirlerini buldukları bir alan. Siz de facebook'a üye misiniz?
  2. Msn Space’e Nasıl Üye Olunur? nedir? resim ekleme

Msn Space’e Nasıl Üye Olunur? nedir? resim ekleme

Son zamanlarda internette dolanırken gözüme çarpıyor bu soru” Msn Space’e nasıl üye olurum?” hala. Başımızın tacı olmuş Msn Space. Düşündüm, taşındım dedim bari yazayım. Space’imiz olması için ilk öncelikle spaces.msn.com adresine giriyoruz. Karşımızdaki yeşil butonlardan “Create your Space”i seçiyoruz. Sizden Msn hesabınızla giriş yapmanızı isteyecek. Hesabınız yoksa hemen bir msn hesabı...
  3. Güvenli internet üye olma işlemi nasıl olunur

Güvenli internet üye olma işlemi nasıl olunur

GÜvenli internete geçtikte bende çocuklarım için buna üye olmak istiyorum. Nasıl üye olunur hangi linke bakılır teşekkürler.
  4. ICQ Nedir Nasıl Üye Olunur Hakkında Tüm Bilgiler

ICQ Nedir Nasıl Üye Olunur Hakkında Tüm Bilgiler

icq nedir icq üyalik icq üyelik alma icq nasıl kullanılır 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Msn messenger en çok kullanılan anında mesajlaşma sistemlerinden biri melekler. :) Bundan başka facebook mesajlaşma sistemi de özellikle gençler tarafından hayli ilgi görüyor. Anında mesajlaşma sistemleri arasında bir tanesi de Icq sistemi. Bu program, doğrudan mesajlaşma, e-posta ve çok...
  5. Twitter Nasıl üye olunur buyrun

Twitter Nasıl üye olunur buyrun

Twitter Nasıl üye olunur twitter türkçe kayıt twitter türkçe kullanmak twitter türkçe üye ol Twitter Nasıl üye olunur Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda Twitter'a üye omlak için yapmanız gerekenleri sıralıyor ve bu konuda size yardımcı oluyoruz. Twitter nasıl üye olacaksınız önce buraya tıklayın ana sayfaya gidiyoruz.. Sign Up Tıklayın Full name = adınız Username = kullanıcı...

Sayfayı Paylaş