gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook olric sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar facebook olric sözleri biliyor musunuz varsa benimle paylaşınsana :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Olric ve Efendisi adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

facebook olric sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olric kimdir sözleri

Olric kimdir sözleri

Şu bildiğimiz tanıdığımız olric var ya aha bana onun sözleri cümleleri kısa yazıları lazım varsa paylaşın lütfen teşekkürler.
  2. 2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook Sözleri Facebook Sözleri 2012 Face sayfasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz facebook sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı.. Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım.. Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan...
  3. Facebook Özlü Sözler

Facebook Özlü Sözler

Facebook Özlü Sözler istiyorum sizden şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. 2013 Facebook Dostluk Sözleri

2013 Facebook Dostluk Sözleri

Bu yazı 2013 Facebook dostluk sözlerine yer vermektedir. Hayatta herkes sizin arkadaşınız olabilir ama dost bulmak ve olmak bu edvirde gerçekten çok zor. eğer karşınızdaki kişinin sizin gerçek dostunuz olduğuna canı yürekten inanıyor ve biliyorsanız sakın onun elini bırakmayın. Dosta en güzel sözleri sizler için paylaşıyorum. Duygular vardır anlatılamayan, Sevgiler vardır kalplere...
  5. 2014 Mevlana Sözleri Facebook

2014 Mevlana Sözleri Facebook

mevlana sözleri mevlanadan en güzel sözler mevlanın sözleri Sosyal paylaşım ağları arasında popüler olan Facebook da en çok aranan ve sevilen Mevalana sözlerini sizler için bir araya getirdik. Her biri çok değerli olan bu sözlerden feyz almanız dileklerimizle... Hz. Mevlana’ya sormuşlar aşk nedir? diye. Ben ol ki bilesin! demiş. Güzel söyle de halk, yüzyıllar boyunca okusun.Tanrı’nın...

Sayfayı Paylaş