gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Oturumunu Sürekli Açık Tutma

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu facebook oturumu sürekli açık tutma ile ilgili bilgilere yer vremektedir. Sosyal paylaşım ağları içinde en popüler olanların başında gelen facebook, gün geçtikçe üye sayısını hızla yüksetmeye devam ediyor.

Facebook hesabınız varsa ve oturumunuzu sürekli açık tutmak istiyorsanız sizlere yapmanız gereken püf noktasını paylaşıyorum. Bu sayede oturumunuz sürekli açık kalacak ve ikide bir düşmek zorunda kalmıyacaksınız.

Mail adresi ve şifremizi girdikten sonra hemen altta bulunan Sürekli Açık Tut seçeneğiniz seçerseniz siz facebook' ta değilken düşme yaşamazsınız.

Facebook Oturumunu Sürekli Açık Tutma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oruç tutmanın sevâbı

Oruç tutmanın sevâbı

Allahü teâlâ, yapılan amellerin karşılığını, o amelin durumuna göre, değişik olarak vermektedir. İbâdetlerde, iyiliklerde bire karşı ondan, yedi yüze kadar ihsan etmektedir. Orucun sevabını ise, “Karşılığını ben veririm” buyurmuştur. Hadîs-i şerîflerde buyuruldu ki: “Ameller, Allahü teâlâ katında yedidir. İkisi vâcibi gerektirir. İkisi misli iledir. Birisi on katdır. Birisi yedi yüz mislidir....
  2. çatalı sol elle tutma

çatalı sol elle tutma

rüyada elle balık tutmak Resmi yemeklerdeki en sıkıcı durumlardan biri de budur. Sağ ellerini kullanan insanlar için sol elle çatala hükmetmeye çalışmak sıkıntı verir. Hele etin yanında, aynı tabakta pilav da varsa, sol eldeki çatalla pirinç tanelerini düşürmeden ağza ulaştırmak gerçekten alışkanlık ister. Bereket çorba kaşığı için böyle bir kural yok da sıcak çorbayı üstümüze başımıza...
  3. Açık

Açık

Açık kapı baht açıklığına, iş arayanın bunu bulmasına, maksadın gerçekleşmesine, Açık pencere gönül huzuruna yahut küçük bir rahatsızlık geçirmeye delalet eder.
  4. facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

Facebookta sohbet bölümünü kullanırken hata veriyor ve kullanamıyorum. Ne yapmam lazım tam da lazımdı yani :S
  5. Oruç Tutmanın Kişiye Kazandırdıkları

Oruç Tutmanın Kişiye Kazandırdıkları

oruç tutmanın faydaları oruç tutmanın yararları Sevgili melekler, Ramazan ayı insanların birlik olduğu, yemeklerini paylaştıkları, dualar eşliğinde büyük sofralar etrafında bir araya geldiği, yoksulun doyurulduğu en mübarek zamanlar. İşte biz de bu sayfamızda bu mübarek ayı oruçlu geçirmenin insanlara sağladığı kazanımlar hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Yüce Allah, bizim...

Sayfayı Paylaş