gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook profil resmini nasıl gif yapabilirim bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, facebook sayfamda kullandığım profil resmimi gif yapmak istiyorum ama bu mümkünmü, yapabilirmiyim? Yapabilirsem nasıl yaparım bilen yardımcı olabilir mi?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook hesabınıza giriş yapın.
    Bundan sonra resmi önce profil resimlerinize eklemeniz gerekir. Yoksa yüklediğiniz resim hareket etmez.

Bunun için profil resminizin üzerine gelin ve resmi düzenle deyin.

Profil resminize GIF resmi normal olarak yani jpeg olarak yükleyin.

Resim yüklendikten sonra sağ tıklayıp aşağıdaki gibi resmin konumunu kopyala deyip URL adresini kopyalayın.

Sonra tekrar profil düzenleme sayfasına gelin ve resim yükle deyin ancak bu sefer bilgisayardan yüklemeyip kopyaladığınız adresi yapıştırın.

facebook profil resmini nasıl gif yapabilirim bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

Kızlar yeni facebook hesabımı dondurmak istiyorum 2011 hesap dondurma ve kapama olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Tamamen kapanıyor mu silini yor mu ? Yoksa işlem geçici süre için mi yapılıyor.
  2. Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Arkadaşlar ben evde künefe yapmak istiyorum bizim buralarda künefe bulmak çok zor bulsanızda çok pahalı olur o yüzden evde yaparım dedim ama tarifini bilmiyorum nasıl yapabilirim:S Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen varsa yazsın bana
  3. Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ?

Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ?

Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ?
  4. facede profil resmimi nasıl gizlerim?

facede profil resmimi nasıl gizlerim?

Kızlar selamlar herkese. Facemdeki profil resmimi nasıl gizlerim?Herkes görsün istemiyorum da, yardım edermisiniz ?
  5. şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

Merhaba melekler, geçen gün arkadaşımda şelale kek yedim bayıldım, görüntü de çok güzeldi. Ama tarifi almayı unuttum şimdi arayıp ta isteyemem de, siz nasılsa bilirsiniz diye düşündüm :)

Sayfayı Paylaş