gebe
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Facebook Profili Sayfaya Çevirme Facebook Profili Sayfaya Çevirmek Profili Sayfaya Çevirme  Facebook kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook profillerini nasıl sayfaya çevirebileceklerini anlatacağız :)

  [​IMG]

  Aşağıda Vermiş Olduğumuz adres linki facebook sayfa çevirimi yapacağınız ilk adımdır. Burada çeşitli kategoriler görüyorsunuz. Bunlardan hangisi size uygunsa onu seçin.. Örneğin aktaracağınız sayfa eğlence içerikli ise Eğlence kategorisine girin yada dilediğiniz başka bir kategoriye.. Tekrar kategori seçimini yapın ve Başlarken butonuna tıklayın. Devamında facebook sizi yönlendirecektir..

  Önemli Not :profiliniz sayfaya aktarıldıktan sonra eskiye dair tüm içerik ve fotoğraflar silinecektir (profil resmi ve arkadaş sayısı hariç)

  https://www.facebook.com/pages/create.php?migrate

   
Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Facebook Profili Sayfaya Çevirme

  Facebook Profili Sayfaya Çevirme

  Facebook Profili Sayfaya Çevirme nasıl oluyor lütfen bu konuda detaylı bilgi verin.
 2. face sayfamda profil resmimi nasıl değiştiririm

  face sayfamda profil resmimi nasıl değiştiririm

  Merhabalar. Sanırım biraz teknoloji özürlüyüm.Şimdi soracağım soru garibinize gidebilir ama facemde profil resmimi nasıl değiştirebilirim ? :)
 3. Facebook Sayfa Beğenininizi Nasıl Arttıracaksınız?

  Facebook Sayfa Beğenininizi Nasıl Arttıracaksınız?

  facebook sayfa beğenisi facebppk sayfa beğenisi arttırma Sevgili melekler, facebook sayfanızdaki beğeni sayısını arttırmanın en kolay yolu belli bir miktar para ödeyip reklam yapmak, ancak bu yöntem biraz pahalı bir yöntem. Bunun dışında sayfa beğeni sayısı nasıl arttırılır işte yolları... Öncelikle facebook sayfanızın beğeni sayısını arttırmak istiyorsanız sayfayı güncel tutmanız...
 4. Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

  Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

  Facebookda sayfa silme işlemi nasıldır nasıl yapılır nasıl sayfa siliyoruz arkadaşlarım. Bunu biriniz bana anlatabilirse minnettar olucam lütfen doğru olanı ve 2013 model silme işlemini anlatın çünkü eski faceebokta nasıl silindiği anlatılıyor bağzı sitelerde teşekkürler.
 5. Facebook Profili nasıl Korunur 2014

  Facebook Profili nasıl Korunur 2014

  facebook profil koruma, facebook profili koruma hakkında, facebook profili Sevgili melekler, facebook kullananlar için önemli bir konu hakkında bilgi vermek istiyoruz sizlere. Bildiğiniz üzere Graph Search’te yapılan son değişikliklerle profil gizliliğini korumak zorlaştı. Peki ne yapacaksınız? Hemen anlatalım... Cba'nın haberine göre; Facebook’un yaptığı son değişikliklerle birlikte...

Sayfayı Paylaş