gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Resimli Hayırlı Cumalar Sözleri

Konu, 'Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu hayırlı cumalar sözlerine yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı Facebook ta ister sayfanız da isterseniz profiliniz de paylaşmak için hayırlı cumalar ve cumanız mübarek olsun sözleri arayanlar için en yeni facebook resimli hayırlı cumalar sözlerini sizler için paylaşıyoruz.

Facebook Resimli Hayırlı Cumalar Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayırlı cumalar melekler cuma sözleri burada

Hayırlı cumalar melekler cuma sözleri burada

Hayırlı cumalar melekler Cuma günü mesajları cuma günü sözleri Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz. Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar... Bildirdiğin ve...
  2. 2014 Kısa Hayırlı Cumalar Sözleri

2014 Kısa Hayırlı Cumalar Sözleri

bu konu hayırlı cumalar sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. Günlerin en hayırlısı olan Cuma gününe özel kutlama sözleri ve mesajlarını sizler için paylaşıyor ve herkese hayırlı Cumalar diliyoruz. Cumanız mübarek olsun dularınız kabul olsun inşallah.. Hayırlı cumalar diliyorum dualarınızda bizleride hatırlayın Mübarek Cuma Gününüz Kutlu Olsun Müminlerin Bayramı Olan Cuma Gününüz...
  3. 2014 Facebook Hayırlı Cumalar Sözleri

2014 Facebook Hayırlı Cumalar Sözleri

bu konu facebook hayırlı cumalar sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. Biz müslümanlar için günlerin en hayırlı olarak kabul edilen Cuma günleri yapılan ibadetler, hayırlar ve dualar çok makbuldur. Böylesi hayırlı bir günde eş, dost ve sevdikleriniz için facebook profiliniz de yada sayfanız da paylaşmak için hayırlı cumalar sözleri arıyorsanız sizlere en yeni facebook hayırlı cumalar...
  4. 2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

hayırlı cumalar 2014, 2014 cuma sözleri, 2014 hayırlı cumalar sözleri Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü için en hayırlı ve anlamlı Cuma sözleri arayanlar için Cuma söz ve mesajlarını paylaşışor herkese hayırlı cumalar diliyoruz. Allahım, Sen, benim Rabbimsin Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım....
  5. 2014  Etkileyici Hayırlı Cumalar Sözleri

2014 Etkileyici Hayırlı Cumalar Sözleri

facebook hayırlı cumalar sözleri, hayırlı cumalar sözleri 2014, 2014 hayırlı cumalar Günlerin en hayırlısı Cuma günü için en güzel ve anlamlı kutlama sözlerle mesajlar arayanlar için sizlere facebook da en çok paylaşılan Cuma sözlerini sunar, herkese hayırlı cumalar dileriz. İnsanlar geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir… Allah bizi şikayet edenlerden...

Sayfayı Paylaş