gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Sayfa Beğenininizi Nasıl Arttıracaksınız?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook sayfa beğenisi facebppk sayfa beğenisi arttırma

Sevgili melekler, facebook sayfanızdaki beğeni sayısını arttırmanın en kolay yolu belli bir miktar para ödeyip reklam yapmak, ancak bu yöntem biraz pahalı bir yöntem. Bunun dışında sayfa beğeni sayısı nasıl arttırılır işte yolları...

Öncelikle facebook sayfanızın beğeni sayısını arttırmak istiyorsanız sayfayı güncel tutmanız şart. İlginç, komik, güzel paylaşımlarda bulunmak gündemi takip edip bilgiler paylaşmak her zaman sayfanızın beğeni sayısını arttırma konusunda sizi mutlu edecektir.
    Bunun dışında yapmanız gereken bir başka yöntem etiketlemedir. Sayfanızda bir resim veya bir video paylaştığınızda arkadaşlarınızı o resim yada videoda etiketleyebilirsiniz. Bu yöntemle takipçi sayınız artacaktır.

Bunlar dışında aşağıdaki işlemler takipçi arttırmanıza yardımcı olacaktır.
    1.Diğer sayfalara girip yorumlarda sayfanın reklamı yapmak.
    2.Karşılıklı link takas yapmak yada karşılıklı sayfaları sevilenlere eklemek.
    3.Facebook'u sayfanın adıyla kullanıp, diğer sayfalarda reklam yapmak.

Facebook Sayfa Beğenininizi Nasıl Arttıracaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook da sayfa nasıl kurulur arkadaşlar ?

facebook da sayfa nasıl kurulur arkadaşlar ?

Face de sayfa kurmak istiyorum ama bunun nasıl yapıldığını bilmiyorum. Resimli anlatım yapabilecek kimse var mı ?
  2. Facebook Hesap Ve Sayfa Birleştirme nasıl olur buyrun öğrenelim

Facebook Hesap Ve Sayfa Birleştirme nasıl olur buyrun öğrenelim

Facebook Hesap Ve Sayfa Birleştirme Nasıl Olur, Facebook Hesap Birleştirme ; Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Facebook hesap ve sayfa birleştirme konusunda merak edieln tüm bilgileri sizlerle ve konuyla ilgili tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. lk önce en fazla 99 kişilik bir sayfamıza geliyoruz. Sayfa düzenle > Temel Bilgiler > Adı Adı bölümünden hangi sayfayla...
  3. Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Sayfaya Çevirme Facebook Profili Sayfaya Çevirmek Profili Sayfaya Çevirme Facebook kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook profillerini nasıl sayfaya çevirebileceklerini anlatacağız :) Aşağıda Vermiş Olduğumuz adres linki facebook sayfa çevirimi yapacağınız ilk adımdır. Burada çeşitli kategoriler görüyorsunuz. Bunlardan hangisi size uygunsa onu...
  4. Facebook Sayfa Beğendirme

Facebook Sayfa Beğendirme

Facebook Sayfa Beğendirme nasıl oluyor bilginiz varsa bana Facebook Sayfa Beğendirme hakkında bilgi verin
  5. Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Facebookda sayfa silme işlemi nasıldır nasıl yapılır nasıl sayfa siliyoruz arkadaşlarım. Bunu biriniz bana anlatabilirse minnettar olucam lütfen doğru olanı ve 2013 model silme işlemini anlatın çünkü eski faceebokta nasıl silindiği anlatılıyor bağzı sitelerde teşekkürler.

Sayfayı Paylaş