gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook sayfam için güzel ve anlamlı yazılar lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba .Facebook sayfama çok özeniyorum ve arkadaşlarımın görmesi okuması ve beğenmesi için güzel yazılar paylaşmak istiyorum.Var mı böyle anlamlı güzel face yazıları ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir ara dön bak dünyaya, kaybettiklerini düşün. Onların yerini bir daha dolduramayacağını düşün. Geride bıraktıklarını düşün. Geri dönmek için gerekli olacaktır.
    Çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın, yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın.

Dünyaya ademoğlu olarak gelmek, insan olmaya yetmiyor..

Dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer. Önce toplarsın sonra teker teker atarsın. Ama bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen atmaya kıyamadığımsın.

Yeterince cesur olamazsanız hayatı sadece seyredersiniz, anlamlı sözler..

Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudaklarin…Yalnız aranızda bir fark var sigaraı ben, beni işe sen yakıyorsun…

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım,Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork!
    Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.

Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak,Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,
    Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek,Hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK.

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

Başarı, tek bir kişinin gayreti ile değil, tüm çalışanların ortak gayretlerinin bir sistem içinde ortak bir hedefe yöneltilmesi ve takım çalışması ile mümkün olur.

Yagmuru sevdigini soyluyorsun yagmur yaginca kaciyorsun gunesi sevdigini soyluyorsun gunes cikinca kaciyorsun korkarim benide sevdigini soyluyorsun

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi

Kaybedilen her bi öz, ağlamaklı her bi göz, bir kör düğüm oldu, çözebilirsen hadi çöz. Ne olurdu bir yaprağın daha olsaydı, bak sevmiyor işte hain papatya!

facebook sayfam için güzel ve anlamlı yazılar lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook güzel duvar yazıları

facebook güzel duvar yazıları

Kızlar selam, face de paylaşmak üzere en güzel facebook duvar yazıları arıyorum yav, duvarımda paşlaşacam. Varsa bana yardımcı olun yazında paylaşayım. Bu siteden de aldığımı söyleyeceğim. Teşekkürler.
  2. En Güzel Facebook Duvar Yazıları

En Güzel Facebook Duvar Yazıları

Facebook Duvar Yazıları, En Güzel Facebook Duvar Yazıları, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvarında güzel bir yazı yazmak isteyen tüm üyelerimizi ve misafirlerimizi düşündük ve sizlere çok güzel Facebook duvar yazıları sunmak istedik. -Soru çözerken altta cevap anahtarında cevabı görüp görmemezlikten gelerek kendimizi kandırmayı öğrendik biz. -İsviçreli bilim...
  3. Doğum Günleri İçin En Anlamlı Duvar Yazıları

Doğum Günleri İçin En Anlamlı Duvar Yazıları

En Güzel Doğum Günü Duvar Yazıları Doğum Günü İçin Duvar Yazıları Sevgili melekler, doğum günleri birbirimizi hatırladığımız, küçük hediyelerle gönül aldığımız güzel günleridr. Bu güzel günlerde hediye almak ve hediye vermek herkesin çok hoşuna gider. Uzakta ki sevdiklerimize hediye alamadığımız zamanlarda da telefonla arayarak ya da sms ve sosyal paylaşım ağlarından yolladığımız sevgi...
  4. Facebook için komik ve güzel resimli sözler ..

Facebook için komik ve güzel resimli sözler ..

Facebook resimli komik sözler
  5. facebook için duvar yazıları bulurmusunuz

facebook için duvar yazıları bulurmusunuz

Bana facebooktan paylaşabileceğim duvar yazıları lazım.Arkadaşlarda görüyorum hoşuma gidiyor ben de değişik duvar yazıları yazmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş