gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook sayfamı açamıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

facebook sayfamı açamıyorum lütfen yardım edin bu soruna nasıl çözüm bulabilirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çerezleri, geçmişi ve geçmiş dosyaları temizlemenizi öneririm.
    Fakat sorun hata mesajında yer aldığı gibiyse Facebook sunucularında yapılan bakım sebebiyle hesabınıza erişim sorunu yaşayabilirsiniz.Beklemekten başka yapacak birşeyiniz yok.

facebook sayfamı açamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebookta Resimli Anlatımla Sayfa Açma

Facebookta Resimli Anlatımla Sayfa Açma

facebook facebook sayfa açma resimli anlatım facebook hayran sayfası 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook sistemi her ne kadar twitter sistemi çıkdıysa da kullanıcıları her geçen gün artan bir sosyal paylaşım ağı melekler :) Facebook sisteminde bildiğiniz üzere bazı sayfaları beğenebiliyor, böylece sürekli takip edebiliyorsunuz. Sizin de böyle bir sayfa oluşturup daha geniş...
  2. Melekler Mekanı facebook sayfamız

Melekler Mekanı facebook sayfamız

Melekler facede m.m nin sayfasını açtım acizane orda paylaşımlar yapmak istiyorum hepiniz davetlisiniz.
  3. Facebook Profili Sayfaya Çevirme

Facebook Profili Sayfaya Çevirme

Facebook Profili Sayfaya Çevirme nasıl oluyor lütfen bu konuda detaylı bilgi verin.
  4. Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Sayfaya Çevirme Facebook Profili Sayfaya Çevirmek Profili Sayfaya Çevirme Facebook kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook profillerini nasıl sayfaya çevirebileceklerini anlatacağız :) Aşağıda Vermiş Olduğumuz adres linki facebook sayfa çevirimi yapacağınız ilk adımdır. Burada çeşitli kategoriler görüyorsunuz. Bunlardan hangisi size uygunsa onu...
  5. Facebook Sayfa Beğendirme

Facebook Sayfa Beğendirme

Facebook Sayfa Beğendirme nasıl oluyor bilginiz varsa bana Facebook Sayfa Beğendirme hakkında bilgi verin

Sayfayı Paylaş