gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Şifrenizi Unuttuysanız Ne Yapmanız Gerekiyor?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook şifremi unuttum facebook şifremi unuttum ne yapmalıyım facebook şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim facebook şifresi bulma 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık hemen herkesin bir facebook hesabı olduğundan facebook hesabı nasıl açılır herkes bilir melekler :) Facebook şifrenizi kimseyle paylaşmamanızı ve herkesin aklına gelebilecek doğum tarihi gibi sayıları şifre olarak kullanmamanızı hatırlattıktan sonra facebook şifremi unuttum diyorsanız bu makalemizde anlatacağımız facebook şifremi unuttum ne yapmalıyım konusu size yardımcı olacaktır. Ve yeni şifre edindikten sonra dikkat edin de şifrenizi bu sefer unutmayın :D:D
    Facebook şifremizi geri almak için Facebook anasayfasındayken sağ üst köşedeki "Şifreni mi unuttun?" seçeneğine tıklayın.

Görüldüğü gibi bizden ön bilgi istiyor, ancak sadece Facebook'a üye olurken kullandığımız e-posta adresimizi ilk kutucuğa yazıyoruz ve şifremizi mail adresimize geliyor

Yeni şifremiz hayırlı olsun.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu söylenen adımlar uyguladım. ama mailime bir türlü ulaşamadım. Sonrasında mailimi kurtarma derdine düştüm. hiç bir şey yapamadım. sitelerde gezinirken 11820 teknoloji hattı diye bir hizmetin oldugunu öğrendim. aradım. sağolsun arkadaşlar problemimi çözdüler. Minnettarım

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dediğiniz yöntemleri uyguladım ama hala bi sonuç alamadım

Facebook Şifrenizi Unuttuysanız Ne Yapmanız Gerekiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rar Dosyasının Şifresini Unuttuysanız Ne Yapacaksınız ?

Rar Dosyasının Şifresini Unuttuysanız Ne Yapacaksınız ?

Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Nasıl Açabilirim Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım Sevgili melekler, bu sayfamızda Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Nasıl Açabilirim sorusunun cevabını sizlerle paylaşıyoruz. ( Bir önce ki konumuzda da rar dosyası açılmasıyla ilgili...
  2. Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Bu konu; kış hastalıklarından korunmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların bir ılık bir soğuk geçmesi hastalıklara da davetiye çıkarıyor. Sıcak havaya aldanıp üşüme ya da soğuk havayı görüp sıcakta terlemeyle birlikte pek çok mikrop ta ne yazık ki harekete geçiyor. Grip ve soğukalgınlığının en çok görülmeye başlandığı kış aylarına nasıl...
  3. polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Selam. Lise 3 öğrencisiyim ve polis olmak istiyorum .Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Cevap için şimdiden teşekkürler..
  4. boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne kadar beklemem gerekiyor,boşandıktan sonra evlenmem için ne kadar zaman geçmesi gerekir,eşimden ayrıldıktan sonra hemen evlenebilir miyim,boşandıktan sonra hemen evlenebilir miyim, Boşanan erkek, kararın kesinleşmesinden sonra hemen evlenebilir. Kadın ise 300 günlük bekleme süresini doldurmadan evlenemez. Ancak, kadının önceki evliliğinden gebe...
  5. Ne yapmam gerekiyor kızlar

Ne yapmam gerekiyor kızlar

Tedavi görüyorum 21inde yumurta çatlatma iğnesi vurulmuştum bi gün arayla ilişki demişti doktorum adetime 3 gün var ama istahım falan çok açıldı o günden sonra sizce test yapim mi 3 gün beklim mi ?

Sayfayı Paylaş