gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Simgeleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Simgeleri istiyorum sizden bana Facebook Simgelerinin eğlenceli ve en şirin olanlarını sunar mısınız.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Simgeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iki simge

Iki simge

İKİ SİMGE Yaşlı kızıldereli reisi kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbiriyle boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz, biri siyahtı ve oniki yaşındaki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. Dedesinin sürekli göz önünde tuttuğu, yanından ayırmadığı iki iri kurt köpeğiydi bunlar. Çocuk, kulübeyi korumak...
  2. Kıraç ,Simge Sağın- Annem

Kıraç ,Simge Sağın- Annem

simge sağın resimleri Kıraç ,Simge Sağın- Annem Dizlerine yatmışım Saçlarını oksarken Aklımdaki karanlıklar Aydınlanmış bir bir Küçük olduğuna inandırdığım Hayatın büyüklüğü Beni ezdiğinde Yalan sevgiler etrafımda döndüğünde Hep sen gelmişsin aklıma Peşimden gelen unutmak istediğim Ne varsa hepsinde sana sığınmışım Etrafımı saran karanlıkta Beni ayakta tutan birışıksın sen anne Ne söz...
  3. Simge "yeni çıktı" albümü

Simge "yeni çıktı" albümü

şarkıcı simge simge şarkıcı kimdir sarkici sanatçı simge, yeni çıktı, yeni çıktı albümü, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar. Yeni şarkıcı Simge'nin "Yeni Çıktı" albümü hakkında bir haber sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Gülşen ve Serdar Ortaç’a yaptığı vokallerle müzik dünyasına ısınma turları atan Simge, ilk albümünü çıkardı. Erdem Kınay, Gökhan şahin...
  4. emir simge

emir simge

emir çok yakışıklısın senin gibi sevgilim olmasını çok isterdim seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
  5. Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Simgeleri Facebook Sohbet Simgeleri Bu yazımızda Facebook'ta sohbet ederken yüz ifadenizi belirtmek için yaptığınız simgeler ve kısa yollarının listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş