gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook sohbet açılmıyor hata veriyor sohbet sorunu hakkında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

facebook sohbet açılmıyor bir türlü sürekli hata veriyor bu sorunu başka yaşayanlar var mı geçici birşey mi bu arkadaşlar ?

facebook sohbet açılmıyor hata veriyor sohbet sorunu hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sohbet

sohbet

bu ana ekrandaki sohbet bi var bi yok neden olaki :confused:
  2. Sohbet

Sohbet

Eş, dost ve akraba ile sohbet etmek sevgiye, hoş geçime ve dayanışmaya; Hastanın ailesiyle sohbet etmesi şerre, aile fertleri dışından biriyle sohbet etmesi iyi olmasına, yabancı biriyle sohbet etmesi ona zarar verecek bir hususa delalet eder. ( Ayrıca BBakınız; Konuşmak.)Rüyada sohbet etmek, havanın günlerce yağmurlu geçeceği anlamına gelir.
  3. Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Simgeleri Facebook Sohbet Simgeleri Bu yazımızda Facebook'ta sohbet ederken yüz ifadenizi belirtmek için yaptığınız simgeler ve kısa yollarının listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)
  4. Chrome'da Facebook Sohbet Penceresi Açılmıyorsa...

Chrome'da Facebook Sohbet Penceresi Açılmıyorsa...

Bu konu; chromeda facebook sohbet penceresi açılmıyorsa hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, facebook kullanıyor ve chrome tarayıcısında facebook sohbet penceresini açamıyorsanız tam da doğru konudasınız. Bu sorun facebookun sistem değişikliklerinden ileri geliyor. Ama bunun için de yapabileceğiniz şeyler var.. Facebook sohbet sisteminde yaptığı değişikliklerden dolayı...
  5. facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

Facebookta sohbet bölümünü kullanırken hata veriyor ve kullanamıyorum. Ne yapmam lazım tam da lazımdı yani :S

Sayfayı Paylaş