gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebookta sohbet bölümünü kullanırken hata veriyor ve kullanamıyorum. Ne yapmam lazım tam da lazımdı yani :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Serverin yoğunluğundan bazen Facebook sohbetlerinde sorun yaşanabiliyor.
    Çevrimdışıyken sohbet edemezsiniz Eğer Sayfanızın sağ alt tarafındaki sohbet yazan yerde çevrimdışı yazıyor ise çevrimiçi olmalısınız.

facebook sohbet kısmı sürekli hata veriyor yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebook sohbeti geçmişi temizleme nasıl temizlenir sohbet geçmişini temizleme hakkında genel bilgiler burda melekler facebookta sohbet geçmişini temizlemek bir çok kişiye sorun oldu bunu göze alarak bir konu açayım dedim melekler resimde göründüğü gibi sohbet penceresinin sağ üst köşesindeki yuvarlak şekle tıklıyorsunuz ve pencereyi temizleye tıklıyorsunuz ve sohpet geçmişiniz temizleniyor...
  2. facebook sohbet açılmıyor hata veriyor sohbet sorunu hakkında

facebook sohbet açılmıyor hata veriyor sohbet sorunu hakkında

facebook sohbet açılmıyor bir türlü sürekli hata veriyor bu sorunu başka yaşayanlar var mı geçici birşey mi bu arkadaşlar ?
  3. Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Simgeleri Facebook Sohbet Simgeleri Bu yazımızda Facebook'ta sohbet ederken yüz ifadenizi belirtmek için yaptığınız simgeler ve kısa yollarının listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)
  4. Facebooka Bağlanamıylorum giremiyorum hata veriyor diyorsanız

Facebooka Bağlanamıylorum giremiyorum hata veriyor diyorsanız

Face'ye bağlanamıyor ve hata mesajları alıyorsanız meleklerim bu hata mesajlarını ve çözüm şekillerini sizlere vermek istiyoruz. Hata No: 600 Hata Mesajı: An operation is pending. Çözüm: 1- Bilgisayarı yeniden başlatın. 2- Modemi kullanabilecek programları kapatın. 3- Ctrl + Alt + Del ile RNAAPP çalışıyor ise görevini sonlandırın. Hata No: 601 Hata Mesajı: The port handle is invalid. Çözüm:...
  5. facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin bana arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş