gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Sohbet Simgeleri

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebook Simgeleri Facebook Sohbet Simgeleri

Bu yazımızda Facebook'ta sohbet ederken yüz ifadenizi belirtmek için yaptığınız simgeler ve kısa yollarının listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaaa rica etsem bilinmeyn şekillerin kodlarını yazrmısınız?????

Facebook Sohbet Simgeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebookta sohbet geçmişi silinmiyor!

Facebookta sohbet geçmişi silinmiyor!

facebookta sohbet geçmişi facebook sohbet geçmişi silme facebook ta facede geçmişini silme Melekler... Bu konu dert oldu resmen bana! Facebookta sohbet ettikten sonra SOHBET GEÇMİŞİNİ TEMİZLE butonu vardı.Fakat sitede değişiklikler olmuş sohbet ettikten sonra silemiyorum(z) ama bence illaki siliniyodur silmek içinde bi işaret bişey vardır diyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi? yoksa...
  2. Yahşi cazibenin simgesiyle samimi sohbet

Yahşi cazibenin simgesiyle samimi sohbet

cenk seyhun resimleri cenk seyhun kimdir fotoları ve eşi Yahşi cazibe dizisinin hep mağdur olan karakteri.Şımarık havalı görünümün ardında aşk yatan bir istanbulhanımefendisi.Simgeyi gerçek yaşantısıyla samimi cümleleriyle daha yakından tanımak istiyenler buraya lütfen... ATV'nin sevilen dizisi 'Yahşi Cazibe'de sosyetik 'Simge'yi oynayan Hande Katipoğlu, dizide kendi köpeği Badem'le...
  3. facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebook sohbeti geçmişi temizleme nasıl temizlenir sohbet geçmişini temizleme hakkında genel bilgiler burda melekler facebookta sohbet geçmişini temizlemek bir çok kişiye sorun oldu bunu göze alarak bir konu açayım dedim melekler resimde göründüğü gibi sohbet penceresinin sağ üst köşesindeki yuvarlak şekle tıklıyorsunuz ve pencereyi temizleye tıklıyorsunuz ve sohpet geçmişiniz temizleniyor...
  4. Facebook Simgeleri

Facebook Simgeleri

Facebook Simgeleri istiyorum sizden bana Facebook Simgelerinin eğlenceli ve en şirin olanlarını sunar mısınız.
  5. facebookta grup sohbeti nasıl açılır

facebookta grup sohbeti nasıl açılır

Selam herkese. Ben face hesabı kullanıyorum ve grup sohbeti açmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bunu doğrusu bilmiyorum.Yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş